REKLAMA
REKLAMA

Zajechał drogę policyjnemu motocyklowi. Mundurowy trafił do szpitala

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Trwają czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Łączki. Policjant na motocyklu, chcąc uniknąć zderzenia z mazdą, wjechał do rowu. Poszkodowany funkcjonariusz trafił do leskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 11.30 w Łączkach. Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Mazda, 52-latek z Baligrodu, w miejscu niedozwolonym wyprzedzał inne samochody. W tym samym momencie z naprzeciwka nadjeżdżali służbowymi motocyklami dwaj policjanci leskiej drogówki. Gdy kierowca mazdy zauważył motocykle, próbował zjechać na swój pas ruchu pomiędzy wyprzedzane przez siebie samochody, ale nie zdołał w porę wykonać tego manewru.

Policjant jadący pierwszym motocyklem, aby uniknąć czołowego zderzenia, zjechał do przydrożnego rowu. Z urazem nogi został zabrany do leskiego szpitala. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia szczegółowego przebiegu zdarzenia. Uczestniczący w nim kierowcy byli trzeźwi.

KPP Lesko

29-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)