REKLAMA
REKLAMA

Zakłócali cisze nocną. Zaatakowali interweniujących policjantów

LESKO / PODKARPACIE. Dwóch braci, mieszkańców Leska sobotnią noc spędziło w policyjnym areszcie. Policjanci zatrzymali awanturników po tym, jak zakłócali ciszę nocną, a potem próbowali zaatakować interweniujących funkcjonariuszy. Teraz 35 i 34-latek odpowiedzą przed sądem.

O pomoc Policji w sobotę tuż przed północą poprosili mieszkańcy jednego z bloków w Lesku, którego sąsiedzi zakłócali ciszę nocną. Policjanci na miejscu zastali dwóch mężczyzn, którzy głośnym zachowaniem przeszkadzali sąsiadom w odpoczynku. 35-latek i jego 34-letni brat próbowali pobić interweniujących policjantów. Obezwładnieni przez funkcjonariuszy zostali przewiezieni do budynku komendy, gdzie okazało się, że obaj są pijani. W ich organizmach było blisko po 1,5 promila alkoholu.

Agresywni awanturnicy noc spędzili w policyjnym areszcie. Przed sądem odpowiadać będą za popełnienie przestępstwa, jakim jest naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Grozi za nie kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Lesko

13-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)