REKLAMA
REKLAMA

Zakończyli wakacje na sportowo (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę 30 sierpnia 2014 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyły się dwa turnieje sportowe. Oba pod hasłem „Sportowe zakończenie wakacji”.

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. Do organizacji walnie przyczynili się: Paweł Dorotniak, Maria Oberc jako członkini Rady Miasta oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. Turnieje przeprowadzili nauczyciele wych. fizycznego-członkowie Stowarzyszenia.

Turniej piłkarski podzielony był na dwie kategorie wiekowe. Pierwsza, klasy I – III Szkoły Podstawowej i druga, klasy IV – VI Szkoły Podstawowej. W tej części turnieju w każdej kategorii wzięły udział dwie drużyny. Grano 2 razy 20 minut z 5 minutową przerwą.

Oto wyniki meczów:
Grupa młodsza, Wymiatacze Sanok – Real Sanok 25:2.

Tak więc pierwsze miejsce dla Wymiataczy Sanok, zaś drugie dla Realu Sanok.

Gr. starsza, Pogoń Kamień – Posada FC 25:4. Pierwsze miejsce dla Pogoni Kamień, a drugie dla Posady FC.

W obu przypadkach mimo zdecydowanych zwycięstw mecze były zacięte, a zawodnicy grali z wielkim zaangażowaniem i ambicją. Drużyny otrzymały dyplomy. Wszyscy uczestnicy meczów na zakończenie otrzymali rzeczowe upominki. Nagrody indywidualne w postaci piłek nożnych stały się udziałem w kategorii młodszej Huberta Szarzyńskiego i Jakuba Sudyki, w kategorii starszej Damiana Muszki i Kacpra Adamskiego.

Turniej siatkarski rozegrany był w kategorii gimnazjum. Uczestniczyły w nim trzy drużyny i grano systemem „każdy z każdym”. Oto wyniki meczów: FC Wafelki – Jacki 0:2, Tiger Voleyball Club – FC Wafelki 2:0, Jacki -Tiger Voleyball Club 2:0.

Końcowa kolejność: 1 miejsce – Jacki, 2 miejsce – Tiger Voleyball Club, 3 miejsce – FC Wafelki.

Dla drużyn były dyplomy, a każdy z zawodników otrzymał nagrody rzeczowe. Ponadto nagrody indywidualne w postaci piłek do siatkówki otrzymali Mateusz Dzikowski i Wiktoria Kogut.

Po meczach na wszystkich czekał gorący poczęstunek, pieczona kiełbaska z kompotem, przygotowany przez personel z kuchni Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. Wszyscy mogli się również poczęstować jabłkami oraz wodą mineralną.

Sędzią głównym w zawodach piłkarskich był pan Roman Lechoszest, ponadto sędziami byli również Maciej Kaczmarski oraz Kacper Kopiec, który prowadził mecze jako arbiter. W rozgrywkach siatkarskich sędzią głównym był Paweł Petryłka, a pomagali mu Anna Kusior i Marek Drwięga.

Nagrody rzeczowe ufundowali sponsorzy z inicjatywy Marii Oberc oraz Pawła Dorotniaka.

Oto sponsorzy imprezy: Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku, AUTOMET, PASS POL SANOK, Stomil SANOK, TESTMER WARSZAWA S.A., PBS Bank, PSS SANOK, SALA ZABAW URWIS, BAJKA, Urząd Miasta Sanok.

materiały nadesłane

02-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)