REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

Zatrzymani za uprawę i posiadanie narkotyków

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych ustalili, że kilku mieszkańców gminy Lutowiska prawdopodobnie uprawia konopie na terenie swoich działek. Funkcjonariusze swoje ustalenia potwierdzili w środę 1 października.

Zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 23 do 27 lat. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi.

Przez kilka dni trwały operacyjne działania policjantów Wydziału Kryminalnego, którzy ustalili, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Lutowiska uprawiane są konopie. Policjanci „przyglądali” się dwóm działkom. 1 października swoją obserwację zakończyli zatrzymując 4 mężczyzn w wieku od 23 do 27 lat. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych, policjanci ujawnili ponad 100 gramów suszu roślinnego, 4 wysuszone łodygi i 46 roślin konopi.

Wczoraj mężczyznom przedstawiono zarzuty posiadania i uprawy konopi. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów. Za ten czyn grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

03-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)