REKLAMA
REKLAMA

Zatrzymani za uprawę i posiadanie narkotyków

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych ustalili, że kilku mieszkańców gminy Lutowiska prawdopodobnie uprawia konopie na terenie swoich działek. Funkcjonariusze swoje ustalenia potwierdzili w środę 1 października.

Zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 23 do 27 lat. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi.

Przez kilka dni trwały operacyjne działania policjantów Wydziału Kryminalnego, którzy ustalili, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Lutowiska uprawiane są konopie. Policjanci „przyglądali” się dwóm działkom. 1 października swoją obserwację zakończyli zatrzymując 4 mężczyzn w wieku od 23 do 27 lat. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych, policjanci ujawnili ponad 100 gramów suszu roślinnego, 4 wysuszone łodygi i 46 roślin konopi.

Wczoraj mężczyznom przedstawiono zarzuty posiadania i uprawy konopi. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów. Za ten czyn grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Ustrzyki Dolne

03-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)