REKLAMA
REKLAMA

ZOSTAŃ WYCHOWAWCĄ PODWÓRKOWYM!

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta w Sanoku rozpoczyna kolejny nabór kandydatów na wychowawców podwórkowych, którzy poprowadzą zajęcia w tegorocznej VII edycji programu „Sanockie Lato Podwórkowe”.

Głównym celem akcji jest praca profilaktyczno- wychowawcza w środowisku otwartym – na ulicy, ogródku, podwórku, boisku i innych miejscach spotkań dzieci i młodzieży.

Wychowawcy w swojej pracy  będą wspomagani przez pedagoga ulicy oraz inne instytucje.

Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu trzy razy w tygodniu po dwie godziny, a w zajęciach będą mogli uczestniczyć wszyscy, którzy się zjawią

NIE BĘDZIE NUDY NA DZIEWIĘCIU OSIEDLACH!

Zapraszamy do współpracy osoby, które potrafią zorganizować interesujące zajęcia, mają umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi, znają zasady pracy z małymi grupami, potrafią dobierać i prowadzić zabawy: ruchowe, rekreacyjne muzyczne, plastyczne, dające poczucie sukcesu, rozwijające zainteresowania i zdolności.

Zajęcia muszą być atrakcyjne i bezpieczne, a jednocześnie interesujące i dające możliwość przeżycia wakacyjnej przygody.

Osoby zainteresowane  pracą wychowawcy podwórkowego zapraszamy na pierwsze spotkanie dnia 19 maja 2014 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta.

foto: archiwum UM Sanok

15-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook