REKLAMA
REKLAMA

28-latek przechowywał w domu 7 gramów marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie przeszukania domu 28-letniego mieszkańca gminy Brzozów. Znaleziono u niego około 7 gramów marihuany. Posiadanie choćby najmniejszej ilości narkotyku jest karalne.

Zatrzymanie 28-letniego mieszkańca gminy Brzozów było wynikiem policyjnych działań zmierzających do ujawniania i zatrzymywania osób, które dopuściły się przestępstw narkotykowych. Informację o takim mężczyźnie uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy.

Przed południem funkcjonariusze weszli do jego domu. Podczas przeszukania znaleźli woreczek z  zawartością suszu roślinnego. Badanie narkotestem potwierdziło, że jest to marihuana, jednak ostatecznie stwierdzą to specjalne badania laboratoryjne. Po zważeniu okazało się, że w środku było około 7 gramów tego narkotyku.

Policjanci przedstawili 28-latkowi zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 3 lat. Przypominamy, że posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyku jest karalne.

źródło: KPP Brzozów

781505476

24-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)