REKLAMA
REKLAMA

28-latek przechowywał w domu 7 gramów marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili w trakcie przeszukania domu 28-letniego mieszkańca gminy Brzozów. Znaleziono u niego około 7 gramów marihuany. Posiadanie choćby najmniejszej ilości narkotyku jest karalne.

Zatrzymanie 28-letniego mieszkańca gminy Brzozów było wynikiem policyjnych działań zmierzających do ujawniania i zatrzymywania osób, które dopuściły się przestępstw narkotykowych. Informację o takim mężczyźnie uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy.

Przed południem funkcjonariusze weszli do jego domu. Podczas przeszukania znaleźli woreczek z  zawartością suszu roślinnego. Badanie narkotestem potwierdziło, że jest to marihuana, jednak ostatecznie stwierdzą to specjalne badania laboratoryjne. Po zważeniu okazało się, że w środku było około 7 gramów tego narkotyku.

Policjanci przedstawili 28-latkowi zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 3 lat. Przypominamy, że posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyku jest karalne.

źródło: KPP Brzozów

781505476

24-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)