REKLAMA
REKLAMA

65-latek z Czarnej kradł prąd. Grozi mu do 5 lat więzienia

CZARNA / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci wspólnie z pracownikami Posterunku Energetycznego w Ustrzykach Dolnych ujawnili kradzież prądu w jednym z mieszkań na terenie gminy Czarna. Za kradzież energii elektrycznej kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego ustrzyckiej komendy i pracownicy Posterunku Energetycznego w Ustrzykach Dolnych prowadzili wspólne działania, których celem było ujawnienie nielegalnego poboru energii elektrycznej na terenie powiatu bieszczadzkiego. W jednej z miejscowości na terenie gm. Czarna  65-latek w taki właśnie sposób doprowadzał energie elektryczną do swojego mieszkania. Teraz zakład energetyczny oszacuje swoje straty, a mężczyzna odpowie przed sądem za nielegalny pobór prądu.

Za kradzież energii elektrycznej kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny KPP Ustrzyki Dolne.

linie

źródło: KPP Ustrzyki Dolne
foto: sxc.hu

03-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)