Praca Auto Serwis

,,Będziemy walczyć do końca”. Międzynarodowe spotkania koszykarek w Czaszynie (ZDJĘCIA)

CZASZYN / PODKARPACIE. Międzynarodowa Liga Karpacka koszykówki zagościła w Czaszynie, gdzie odbył się mecz między drużyną reprezentantek z Bardejova oraz z Tarnawy Dolnej. Mimo zawziętej walki, gospodynie przegrały w trzeciej kwarcie.

Seniorki UKS Gimball Tarnawa stoczyły walkę z seniorkami BKM Bardejov, którą przegrały w trzeciej kwarcie z wynikiem 12:30. Już w najbliższą niedzielę, 29 listopada seniorki będą miały szansę na rewanż. Sportowych emocji nie zabraknie na hali sportowej w Czaszynie.

Miałyśmy bardzo mocny początek. Pierwsze dwie kwart przebiegły zgodnie z planem, miałyśmy wszystko pod kontrolą. Niestety o wyniku zdecydowała trzecia kwarta i mimo iż walczyłyśmy do końca, ostatecznie poniosłyśmy porażkę – mówi Paulina Furdak, reprezentantka UKS Gimball Tarnawa. – Mimo to nie załamujemy się, przygotowujemy się do niedzielnego meczu. Będziemy walczyć dalej, do samego końca – deklaruje.

Do gry w ramach kolejki Ligii Karpackiej w barwach UKS Gimball Tarnawa przystąpią:
Jolanta Bieńczak, Paulina Furdak, Sandra Gąsior, Jolanta Górska, Joanna Kopczyk, Joanna Kuzio, Patrycja Niemczyk, Oliwia Niemczyk, Dominika Wróbel.