REKLAMA
REKLAMA

Biesiada Strachocka, czyli taniec, muzyka, śpiew i dobra zabawa (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK: 19 lipca 2015 roku, w upalne niedzielne popołudnie na boisku przy Wiejskim Domu Kultury w Strachocinie, odbyła się impreza – „Biesiada Strachocka.”

Organizatorzy: Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku i Rada Sołecka w Strachocinie, zadbali o to by uczestnicy imprezy, mogli milo  spędzić czas.

Biesiadę rozpoczął  debiut zespołu  „Tego jeszcze nie było ” ze Strachociny. Kolejną atrakcją był występ uroczych  dziewcząt  z zespołu „ Impuls .” Zarówno starsza jak i młodsza grupa zaprezentowały tańce marszowo- mażoretkowe oraz  disco z pomponami. Do wspólnego śpiewania zachęcała kapela  „Biesiada”. Z repertuarem rozrywkowym wystąpił zespół wokalny ze Strachociny oraz zespół „Jakoobki”, który grał również na festynie.
Najmłodsi uczestnicy imprezy mieli do dyspozycji: dmuchany zamek, trampolinę, suchy basen, malowanie buzi. Wiele emocji wzbudzał również szczudlarz, prezentujący ogromne bańki mydlane czy organizujący konkurs skakania na skakance.

„Biesiada Strachocka” to z całą pewnością dobry sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia.

materiał nadesłany

22-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)