REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Z Jeziora Solińskiego wyłowiono ciało 27-latka. To druga ofiara wody podczas tegorocznych wakacji (ZDJĘCIA INTERNAUTY)

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W Zalewie Solińskim w Polańczyku utonął 27-letni mężczyzna. Jego ciało płetwonurkowie odnaleźli około godz. 14. Zgłoszenie o tonącym człowieku policjanci otrzymali wczesnym rankiem. To już 8 ofiara wody podczas wypoczynku na Podkarpaciu w tym sezonie i druga wyłowiona z wód Jeziora Solińskiego.

O zdarzeniu informowaliśmy w niedzielę tutaj:

Kolejne utonięcie w Jeziorze Solińskim. Nie żyje mężczyzna

Wczesnym rankiem dyżurny leskiej komendy telefonicznie został powiadomiony, że w okolicach Wyspy Energetyka prawdopodobnie tonie człowiek. Policjanci pojechali na miejsce. Na brzegu znaleźli pozostawione przedmioty. Po dalszych ustaleniach okazało się, że ich właściciel rano nie wrócił do grupy znajomych, z którymi wypoczywał w Bieszczadach.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Około godz. 14. płetwonurkowie Państwowej Straży Pożarnej wyłowili z wody ciało mężczyzny. Ofiarą wody okazał się 27-letni mieszkaniec województwa lubelskiego. Policjanci ustalają okoliczności jego utonięcia.

To już 8 ofiara wody podczas wypoczynku na Podkarpaciu. Ogółem od początku roku w regionie utonęło 16 osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

22-latek wyłowiony z Jeziora Solińskiego

źródło: KPP Lesko

Zdjęcia nadesłane przez internautę

20-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)