REKLAMA
REKLAMA

,,Duży remont jest potrzebny, ale nie jest obecnie brany pod uwagę”. Kosmetyczne zmiany w Urzędzie Miasta

SANOK / PODKARPACIE. W związku z pojawiającymi się informacjami na temat zmian estetycznych w wyglądzie Urzędu Miasta, informuję, że obecnie w budynku Urzędu nie planuje się remontu. Znajdujące się na holu przed Salą Herbową gabloty zostały usunięte w celu uzyskania większej przestrzeni – czytamy w oświadczeniu Urzędu Miasta.

 

Zostaną zagospodarowane w inny sposób, natomiast znajdujące się w nich pamiątki oraz gadżety z miast partnerskich posłużą do zorganizowania wystawy. Dotyczyć ona będzie współpracy Sanoka z miastami partnerskimi. Ze względu na dużą ilość wspomnianych przedmiotów były ono ciasno poukładane, a co za tym idzie słabo widoczne. Zorganizowana wystawa z pewnością dotrze do większej ilości odbiorców w tym do młodzieży, a nie tylko do mieszkańców odwiedzających Urząd.

Wypowiedź Burmistrza Tadeusza Pióro dotycząca koniecznego remontu dotyczyła aktualnego stanu budynku. W ostatnich latach były możliwości pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych, by dostosować Urząd do obecnych standardów, jednak z nich nie skorzystano. Z pewnością duży remont jest potrzebny, ale nie jest obecnie brany pod uwagę ze względu na trudną sytuację finansową Miasta. Kosmetyczne zmiany, które następują podyktowane są wyłącznie względami praktycznymi.

um7

materiał nadesłany

23-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)