REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Margaret na sanockim Rynku! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Fani wokalistki doczekali się wielkiego wydarzenia. Margaret ponownie zagości w Sanoku, jednak tym razem zaśpiewa dla większego grona odbiorców. Wszyscy ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć występu w dniu otwarcia Galerii Sanok, mogą nadrobić zaległości już dziś o godz. 20.00!

Margaret zaśpiewa swoje największe przeboje takie jak: „Thank You Very Much”, „Tell Me How Are Ya”, czy „Wasted”. Będzie to także okazja do poznania nowych utworów artystki. Gwarantowana dobra zabawa oraz mimo niskiej temperatury – gorąca atmosfera!

Koncert organizuje Galeria Sanok wspólnie z Urzędem Miasta Sanoka i Powiatem Sanockim. Odbędzie się on w ramach imprezy Noce Kultury Galicyjskiej – Dni Miasta Sanoka.

Jeśli nie będziesz mieć okazji wzięcia udziału w koncercie, możesz podglądać show za pomocą kamery internetowej umieszczonej na sanockim Rynku.

Kliknij, aby przejść do podglądu w Bieszczady24.pl

margaret1

Kliknij, aby przejść do podglądu w Bieszczady24.pl

Margaret – Heartbeat

Dodatkowo o godz. 17.30 na scenie w Sanockiego Domu Kultury zaprezentuje się Formacja Chatelet w repertuarze ,,Gołoleć”. Rozbawią do łez oraz do bólu brzucha!

chatelet_6115_rgb_1920x1851_v2a

 

Zobacz także: Dni Sanoka oraz Noce Kultury Galicyjskiej! (VIDEO)

źródło: materiały nadesłane, oficjalne strony wykonawców / Youtube.com

25-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)