REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Margaret na sanockim Rynku! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Fani wokalistki doczekali się wielkiego wydarzenia. Margaret ponownie zagości w Sanoku, jednak tym razem zaśpiewa dla większego grona odbiorców. Wszyscy ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć występu w dniu otwarcia Galerii Sanok, mogą nadrobić zaległości już dziś o godz. 20.00!

Margaret zaśpiewa swoje największe przeboje takie jak: „Thank You Very Much”, „Tell Me How Are Ya”, czy „Wasted”. Będzie to także okazja do poznania nowych utworów artystki. Gwarantowana dobra zabawa oraz mimo niskiej temperatury – gorąca atmosfera!

Koncert organizuje Galeria Sanok wspólnie z Urzędem Miasta Sanoka i Powiatem Sanockim. Odbędzie się on w ramach imprezy Noce Kultury Galicyjskiej – Dni Miasta Sanoka.

Jeśli nie będziesz mieć okazji wzięcia udziału w koncercie, możesz podglądać show za pomocą kamery internetowej umieszczonej na sanockim Rynku.

Kliknij, aby przejść do podglądu w Bieszczady24.pl

margaret1

Kliknij, aby przejść do podglądu w Bieszczady24.pl

Margaret – Heartbeat

Dodatkowo o godz. 17.30 na scenie w Sanockiego Domu Kultury zaprezentuje się Formacja Chatelet w repertuarze ,,Gołoleć”. Rozbawią do łez oraz do bólu brzucha!

chatelet_6115_rgb_1920x1851_v2a

 

Zobacz także: Dni Sanoka oraz Noce Kultury Galicyjskiej! (VIDEO)

źródło: materiały nadesłane, oficjalne strony wykonawców / Youtube.com

25-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)