REKLAMA
PBS Dydnia
REKLAMA

Komenda Policji atrakcją dla dzieci wypoczywających w Bieszczadach (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Wczoraj, w ramach działań ,,Bezpieczne Wakacje 2015” Komendę Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych odwiedziła kilkunastoosobowa grupa dzieci, podopieczni Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

Goście zwiedzili budynek komendy oraz mieli możliwość przyjrzeć się codziennej pracy policjantów. Wizyta ta była również okazją do przypomnienia najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Z dziećmi spotkała się I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Ryszarda Czerenkiwicz.

1692311643

Tradycją stało się, że dzieci z radomskiego hospicjum przebywające na wakacjach w Ustrzykach Dolnych odwiedzają tutejszych policjantów, aby przyjrzeć się bliżej ich pracy i dowiedzieć się przydatnych informacji na temat swojego bezpieczeństwa.

945107691

Dzieci miały okazję obejrzeć pomieszczenia w komendzie. Podczas zwiedzania koloniści dowiedzieli się, czym na co dzień zajmują się funkcjonariusze m.in. wydziału kryminalnego, dochodzeniowego i prewencji. Oczywiście nie mogło zabraknąć informacji o bezpieczeństwie podczas wakacji oraz w ruchu drogowym.

Dodatkową atrakcją był pokaz policyjnego sprzętu, m.in. radiowozu. Po spotkaniu każde dziecko otrzymało  dla bliskich kierowców zawieszkę dotyczącą akcji: „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”.

156902857

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

15-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)