REKLAMA
REKLAMA

Komenda Policji atrakcją dla dzieci wypoczywających w Bieszczadach (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Wczoraj, w ramach działań ,,Bezpieczne Wakacje 2015” Komendę Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych odwiedziła kilkunastoosobowa grupa dzieci, podopieczni Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

Goście zwiedzili budynek komendy oraz mieli możliwość przyjrzeć się codziennej pracy policjantów. Wizyta ta była również okazją do przypomnienia najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Z dziećmi spotkała się I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Ryszarda Czerenkiwicz.

1692311643

Tradycją stało się, że dzieci z radomskiego hospicjum przebywające na wakacjach w Ustrzykach Dolnych odwiedzają tutejszych policjantów, aby przyjrzeć się bliżej ich pracy i dowiedzieć się przydatnych informacji na temat swojego bezpieczeństwa.

945107691

Dzieci miały okazję obejrzeć pomieszczenia w komendzie. Podczas zwiedzania koloniści dowiedzieli się, czym na co dzień zajmują się funkcjonariusze m.in. wydziału kryminalnego, dochodzeniowego i prewencji. Oczywiście nie mogło zabraknąć informacji o bezpieczeństwie podczas wakacji oraz w ruchu drogowym.

Dodatkową atrakcją był pokaz policyjnego sprzętu, m.in. radiowozu. Po spotkaniu każde dziecko otrzymało  dla bliskich kierowców zawieszkę dotyczącą akcji: „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”.

156902857

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

15-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)