REKLAMA
REKLAMA

Młodzi sanoczanie zagrali z Legią i zwiedzili stolicę (ZDJĘCIA)

WARSZAWA / MAZOWIECKIE. 23 sierpnia młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej wraz z rodzicami i trenerami udali się Warszawy. Oprócz zwiedzania stolicy piłkarze zmierzyli się z Legią Warszawa 2006.

23 sierpnia (br.) na długo zapadnie w pamięci małych zawodników i ich rodziców. – Większości z nich taka okazja może nie przytrafić się już nigdy w życiu – komentuje wyjazd Jakub Gruszecki z Akademii Piłkarskiej. – Mecz z Legią był świetną okazją sprawdzenia umiejętności i zdobycia doświadczenia. Pomimo wielkiej tremy, nasi piłkarze nawiązywali równą walkę z legionistami – dodaje Gruszecki.

apilkarska008

Na boisku pojawił się każdy zawodnik Akademii. Całe spotkanie uważnie obserwował Wybitny Reprezentant Polski , który w Legii odpowiada również za wyszukiwanie talentów. Po zakończonym meczu wszyscy udali się na obiad do restauracji „Łazienkowska 3″, gdzie zbierają się kibice przed każdym meczem Legii. Ciekawym punktem wycieczki była również wizyta na treningu Przedszkola Legii, na którym sanoczanie mieli okazję zobaczyć jak zaczynają przygodę z piłką nożną mali legioniści.

Koordynatorzy Akademii Legia chętnie opowiadali o zajęciach i odpowiadali na pytania. – Atmosfera wokół naszego przyjazdu była bardzo miła i sprawiała, że czuliśmy się jak rodzina Legii – mówi Gruszecki.

Dzień pełen wrażeń zakończył się meczem polskiej Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa, a Koroną Kielce. – Pomimo przegranej Legii wszyscy na stadionie przy ul. Łazienkowskiej doskonale się bawili, a doping „Żylety” powodował u wszystkich ciarki – dodaje Jakub Gruszecki.

Dziękujemy bardzo trenerom i koordynatorom Akademii Legia Warszawa za umożliwienie spotkania i bardzo miłego przyjęcia. Bardzo dziękujemy również wszystkim sponsorom, dzięki którym wyjazd doszedł do skutku – kończy Gruszecki.

Red.

25-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)