REKLAMA
REKLAMA

Możesz jeszcze studiować! Trwa II tura rekrutacji na uczelniach wyższych

Jeśli jeszcze nie wybrałeś studiów lub właśnie zmagasz się z poprawkowym egzaminem maturalnym, nie martw się, nadal trwa rekrutacja na studia! Jeśli marzy Ci się dobry, przyszłościowy i ciekawy kierunek studiów sprawdź ofertę dostępną w II turze rekrutacji w rzeszowskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.

Do 30 września 2015 roku możesz złożyć podanie na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach II tury rekrutacji. Masz zatem jeszcze szansę, aby wybrać dobre studia.

Oblegane kierunki
W I turze rekrutacji najwięcej maturzystów wybrało studia na inżynierskiej informatyce, inżynierskiej logistyce, licencjackiej kosmetologii oraz na studiach anglojęzycznych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna nowość – grafika komputerowa i produkcja multimedialna (CZYTAJ WIĘCEJ >>>)

Kierunki z ukrytym potencjałem

Liczba studentów na kierunkach takich, jak zarządzanie, kosmetologia, filologia, dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz dietetyka w województwie podkarpackim jest wyraźnie mniejsza, niż liczba studentów na tych kierunkach w Polsce, biorąc pod uwagę liczbę ludności w kraju. Takie dane płyną z GUS. Oznacza to, że absolwenci tych kierunków będą mieli większą, w szczególności w naszym regionie, szansę na dobrą pracę.

W WSIiZ kształcimy praktycznie, bo chcemy abyś odniósł sukces. Twój sukces jest celem naszego istnienia i działania. Robimy wszystko, żeby dopasować się najlepiej do potrzeb otoczenia – dzięki temu możemy przekazać Ci wiedzę umożliwiającą dobre funkcjonowanie po studiach. I to niezależnie od branży, na którą się zdecydujesz.

Praktycy z działających w Rzeszowie firm, takich jak Zelmer, Ideo, CI Games, współpracują z uczelnią, dzieląc się swoim doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami. To ludzie, którzy wiedzą czym jest praca, a co ważniejsze, wiedzą komu chcą ją dać. Ucząc Cię, praktycy biznesu, prowadzą jednocześnie rekrutację – podkreśla Maciej Ulita, Dyrektor Biura Prasowego WSIiZ. Każdego roku studenci WSIiZ są zatrudniani przez firmy współpracujące z uczelnią. To jedna z najważniejszych korzyści płynących z praktycznego modelu kształcenia – dodaje.

WSIiZ to miejsce, w którym sukces zależy tylko od chęci i gotowości do ciężkiej pracy. Czekamy na tych, którzy mają pomysł i plan. Naszą rolą jest pomóc zrealizować marzenia.

Dołącz do nas! wsiz.rzeszow.pl

tekst sponsorowany
25-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook