REKLAMA
REKLAMA

Nagrodzona za uczciwość. Znalazła portfel i oddała właścicielowi

SANOK / PODKARPACIE. Uczciwością i wzorową postawą obywatelską wykazała się 21-latka z Sanoka. Dzięki jej zachowaniu utracony portfel z dokumentami i gotówką w kwocie ponad tysiąca złotych szybko trafił z powrotem do właściciela.

Kobieta odebrała wczoraj podziękowania za wzorową postawę od Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podinsp. Andrzeja Stępnia.

3 lipca Pani Dominika wychodząc ze sklepu przy ul. Lipińskiego w Sanoku znalazła na chodniku portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie przekraczającej tysiąc złotych. Ze względu na fakt, że dokumenty znajdujące sie w portfelu były wystawione na mieszkańca sąsiedniego powiatu, Pani Dominika zrezygnowała z pomysłu osobistego oddania portfela właścicielowi i przekazała zgubę sanockim funkcjonariuszom.

Następnego dnia szczęśliwy właściciel portfela odebrał zgubę od sanockich policjantów.

Aby uhonorować wzorową postawę Pani Dominiki Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podinsp. Andrzej Stępień zaprosił ją do siedziby sanockiej Policji, gdzie w czasie narady służbowej pogratulował jej i wręczył podziękowania oraz drobne upominki.

Chris Potter

źródło: KPP Sanok
foto: flickr.com/Chris Potter

09-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)