REKLAMA
REKLAMA

Nagrodzona za uczciwość. Znalazła portfel i oddała właścicielowi

SANOK / PODKARPACIE. Uczciwością i wzorową postawą obywatelską wykazała się 21-latka z Sanoka. Dzięki jej zachowaniu utracony portfel z dokumentami i gotówką w kwocie ponad tysiąca złotych szybko trafił z powrotem do właściciela.

Kobieta odebrała wczoraj podziękowania za wzorową postawę od Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podinsp. Andrzeja Stępnia.

3 lipca Pani Dominika wychodząc ze sklepu przy ul. Lipińskiego w Sanoku znalazła na chodniku portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie przekraczającej tysiąc złotych. Ze względu na fakt, że dokumenty znajdujące sie w portfelu były wystawione na mieszkańca sąsiedniego powiatu, Pani Dominika zrezygnowała z pomysłu osobistego oddania portfela właścicielowi i przekazała zgubę sanockim funkcjonariuszom.

Następnego dnia szczęśliwy właściciel portfela odebrał zgubę od sanockich policjantów.

Aby uhonorować wzorową postawę Pani Dominiki Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku podinsp. Andrzej Stępień zaprosił ją do siedziby sanockiej Policji, gdzie w czasie narady służbowej pogratulował jej i wręczył podziękowania oraz drobne upominki.

Chris Potter

źródło: KPP Sanok
foto: flickr.com/Chris Potter

09-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)