REKLAMA
REKLAMA

Nikt nie sprawdza Sanu. SANEPID: „Kąpiel to ryzyko” (FILM)

Nikt nie sprawdza Sanu. SANEPID: „Kąpiel to ryzyko” (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. W upalne dni wielu sanoczan decyduje się na kąpiel w Sanie. Czy to na pewno najlepszy sposób na ochłodę? Po konsultacjach z sanockim Sanepidem oraz Wojewódzkim Inspektoratem Sanitarnym redakcja naszego portalu znalazła odpowiedź na to pytanie.

Według informacji Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w naszym województwie jest dwadzieścia miejsc wykorzystywanych do kąpieli, z których można skorzystać bez obaw. Są to: Żwirownia w Rzeszowie, Zalew Balaton w Wojkowie (pow. mielecki), „Tropicana” w Mielcu, żwirownia w Radymnie (pow. jarosławski), „Cypel” w Polańczyku (pow. leski), „Zatoka” w Wołkowyji (pow. leski), „Patelnia” w Polańczyku (pow. leski), „Unitra” w Polańczyku (pow. leski), „Bajorko” w Jarocinie (pow. niżański), „Nasze Piaski Konrad Cholewiński w Pysznicy (pow. stalowowolski), Zalew Zaklików (pow. stalowowolski), Zalew Przybyłów w Goczycach (pow. tarnobrzeski), Jezioro Tarnobrzeskie w Tarnobrzegu, Zalew „Wędrowiec” Nowe Sioło (pow. lubaczowski), „Żwirki” Borek Mały (pow. ropczycko-sędziszowski, Kamionka – zalew Tuszymka (pow. ropczycko-sędziszowski), Chotowa w Grabinach (pow. dębicki), „Jałowce” (pow. dębicki), Zalew w Łopuszce Małej (pow. przeworski) oraz Zalew „Czyste” w Grodzisku Dolnym (pow. leżajski).

zakaz

red.

 

24-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)