REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
REKLAMA

Norweskie wakacje Michalskiego pod znakiem ciężkich treningów

NORWEGIA. Sanocki łyżwiarz Piotr Michalski wraz z reprezentantami Polski Arturem Wasiem i Arturem Nogalem wakacje spędza w Norwegii. O beztroskim relaksie może jedynie pomarzyć, gdyż na co dzień trenuje pod okiem wicemistrza olimpijskiego z 98 roku Jeremy’ego Watherspoona. 

Od zgrupowania do zgrupowania – tak w skrócie wyglądają ostatnie trzy miesiące sanoczanina. Obecnie Michalski przebywa w norweskiej miejscowości Hamar. – Razem z kolegami z kadry dostaliśmy zaproszenie od norweskiej grupy Norges Skøyteakademi – zdradza Piotr Michalski.

Wakacje to bardzo ważny czas dla łyżwiarzy szybkich. Dobrze przepracowane lato jest gwarantem satysfakcjonującej dyspozycji w zimowych startach w zawodach. – Cały czas skupiamy się na budowaniu formy. Ostatnie trzy miesiące spędziliśmy na zgrupowaniach. Najpierw ciężki trening w Polsce, a teraz nasze przygotowania przeniosły się do norweskiego Hamar, gdzie mieści się baza treningowa – mówi redakcji Esanok.pl Piotr Michalski.

michalski

W rodzinnym Sanoku Michalski zamelduje się dopiero pod koniec sierpnia. – Spędzę kilka dni w domu, ale cały czas będę musiał pracować nad utrzymaniem formy przed kolejnym zgrupowaniem – tłumaczy Piotr.

Nasz łyżwiarz chwali sobie norweskie warunki i podkreśla, że Skandynawia to urokliwe miejsce. – W wolnych chwilach staramy się poznawać lepiej okolice. Dużym plusem jest fakt, że Hamar leży nad największym norweskim jeziorem – mówi sanoczanin.

Red.

11-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)