REKLAMA
REKLAMA

Norweskie wakacje Michalskiego pod znakiem ciężkich treningów

NORWEGIA. Sanocki łyżwiarz Piotr Michalski wraz z reprezentantami Polski Arturem Wasiem i Arturem Nogalem wakacje spędza w Norwegii. O beztroskim relaksie może jedynie pomarzyć, gdyż na co dzień trenuje pod okiem wicemistrza olimpijskiego z 98 roku Jeremy’ego Watherspoona. 

Od zgrupowania do zgrupowania – tak w skrócie wyglądają ostatnie trzy miesiące sanoczanina. Obecnie Michalski przebywa w norweskiej miejscowości Hamar. – Razem z kolegami z kadry dostaliśmy zaproszenie od norweskiej grupy Norges Skøyteakademi – zdradza Piotr Michalski.

Wakacje to bardzo ważny czas dla łyżwiarzy szybkich. Dobrze przepracowane lato jest gwarantem satysfakcjonującej dyspozycji w zimowych startach w zawodach. – Cały czas skupiamy się na budowaniu formy. Ostatnie trzy miesiące spędziliśmy na zgrupowaniach. Najpierw ciężki trening w Polsce, a teraz nasze przygotowania przeniosły się do norweskiego Hamar, gdzie mieści się baza treningowa – mówi redakcji Esanok.pl Piotr Michalski.

michalski

W rodzinnym Sanoku Michalski zamelduje się dopiero pod koniec sierpnia. – Spędzę kilka dni w domu, ale cały czas będę musiał pracować nad utrzymaniem formy przed kolejnym zgrupowaniem – tłumaczy Piotr.

Nasz łyżwiarz chwali sobie norweskie warunki i podkreśla, że Skandynawia to urokliwe miejsce. – W wolnych chwilach staramy się poznawać lepiej okolice. Dużym plusem jest fakt, że Hamar leży nad największym norweskim jeziorem – mówi sanoczanin.

Red.

11-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)