REKLAMA
REKLAMA

Po awanturze wyszedł z domu i nie dawał znaku życia

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili poszukiwania zaginionego 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Mężczyzna po awanturze wyszedł z domu i odjechał w nieznanym kierunku.

Zaniepokojona rodzina zgłosiła, że zaginiony może targnąć się na swoje życie. Trwające kilka godzin czynności zakończyły się odnalezieniem mężczyzny.

W poniedziałek około godziny 13 policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Ze zgłoszenia wynikało, że pomiędzy członkami rodziny doszło do awantury po której mężczyzna wsiadł do pojazdu marki Volkswagen i odjechał w nieznanym kierunku. Zaniepokojona rodzina obawiała się, że 24-latek chce targnąć się na swoje życie.

Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania za zaginionym. Sprawdzono miejsca, w których mógł przebywać .W wyniku podjętych działań po godzinie 16 policyjny patrol odnalazł zaginionego.

Mężczyzna powiedział, że czuje się dobrze i nie chce zrobić sobie krzywdy. 24-latek został przekazy pod opiekę rodzinie.

Sad Man

źródło: KPP Sanok
foto: flickr.com/Abd allah Foteih

03-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)