REKLAMA
REKLAMA

JUTRO: Policjanci zapraszają na debatę społeczną. Jak nie zostać ofiarą oszustw ,,na wnuczka”

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zapraszają mieszkańców powiatu sanockiego na debatę społeczną „Bezpieczeństwo i zagrożenia osób starszych ”.

Debata odbędzie się w środę 18 marca 2015 r. o godz. 16.00  w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, ul. Mickiewicza 21, budynek F (sala wykładowa).

Debata społeczna poświęcona będzie tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń osób starszych. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku przy współpracy ze Stowarzyszeniem Uniwersytetu III Wieku w Sanoku. Mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń na jakie są narażeni seniorzy.

Debata społeczna rozpocznie się o godz. 16 w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, ul. Mickiewicza 21, budynek F. Wezmą w niej udział przedstawiciele instytucji, których praca jest związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Seniorzy to osoby dobroduszne, ta cecha charakteru może być jednak wykorzystana przez innych, którzy chcą nieuczciwie wzbogacić się. Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii bezpieczeństwa osób starszych.

Zapraszamy wszystkich do udziału w debacie.

źródło: KPP Sanok

debata seniorzy

17-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)