REKLAMA
REKLAMA

JUTRO: Policjanci zapraszają na debatę społeczną. Jak nie zostać ofiarą oszustw ,,na wnuczka”

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zapraszają mieszkańców powiatu sanockiego na debatę społeczną „Bezpieczeństwo i zagrożenia osób starszych ”.

Debata odbędzie się w środę 18 marca 2015 r. o godz. 16.00  w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, ul. Mickiewicza 21, budynek F (sala wykładowa).

Debata społeczna poświęcona będzie tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń osób starszych. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku przy współpracy ze Stowarzyszeniem Uniwersytetu III Wieku w Sanoku. Mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń na jakie są narażeni seniorzy.

Debata społeczna rozpocznie się o godz. 16 w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, ul. Mickiewicza 21, budynek F. Wezmą w niej udział przedstawiciele instytucji, których praca jest związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Seniorzy to osoby dobroduszne, ta cecha charakteru może być jednak wykorzystana przez innych, którzy chcą nieuczciwie wzbogacić się. Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii bezpieczeństwa osób starszych.

Zapraszamy wszystkich do udziału w debacie.

źródło: KPP Sanok

debata seniorzy

17-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)