REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 64-latek znaleziony martwy na ul. Spacerowej

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 64-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, którego wczoraj znaleziono na ulicy Spacerowej w Sanoku. Najprawdopodobniej mężczyzna zmarł w wyniku wyziębienia organizmu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że leżącego w śniegu na poboczu drogi przy ul. Spacerowej w Sanoku mężczyznę, znalazł wczoraj przed godz. 12 operator pługa śnieżnego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Wstępnie ustalono, że mężczyzna prawdopodobnie zmarł w wyniku wyziębienia organizmu. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium. Dokładną przyczynę śmierci wykaże sekcja zwłok.

Od kilku dni jest bardzo zimno. Policjanci apelują, aby widząc osobę w okolicznościach, które zagrażają jej życiu nie pozostawać obojętnymi i informować o tym odpowiednie służby. Pamiętajmy, że taka informacja może uratować ludzkie życie. Więcej na ten temat tutaj.

źródło: KPP Sanok

09-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)