REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Najpopularniejsze artykuły Esanok.pl w 2015 roku. O tym internauci czytali najchętniej (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Koniec roku to czas podsumowań. Dziś publikujemy ranking wiadomości Esanok.pl, które w 2015 roku przeczytało najwięcej internautów. Które materiały cieszyły się największym zainteresowaniem? Zapraszamy na krótki powrót do wydarzeń z niedalekiej przeszłości, które emocjonowały naszych Czytelników.

* Ranking nie zawiera wiadomości dotyczących wypadków i transmisji na żywo

Miejsce 15.

Sanoczanie przywitali 2015 rok! (FILM, ZDJĘCIA) – 1 stycznia 2015

Wkroczyliśmy w nowy 2015 rok! Sanoczanie przywitali go wspólnie na sanockim Rynku. Gorące serca tych, którzy tę magiczną noc spędzili razem, pozwalają wierzyć, że nowy 2015 rok będzie jeszcze lepszy jak ten mijający.

15

Miejsce 14.

„Pyszna grochówka i żurek, dziękujemy burmistrzu”. Wielkanocne śniadanie dla potrzebujących (FILM) – 4 kwietnia 2015

Nie tylko smaczne jedzenie, ale przede wszystkim atmosfera Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i możliwość spotkania z ludźmi przyciągnęły bezdomnych i potrzebujących na śniadanie Wielkanocne, które odbyło się na sanockim Rynku. Więcej informacji w materiale filmowym.

14

Miejsce 13.

ZARZĄD POWIATU SANOCKIEGO PODJĄŁ DECYZJĘ. Czy w budynku po szkole wkrótce pojawią się uchodźcy? (ZDJĘCIA) – 9 października 2015

Niewykluczone, że w razie kryzysowej sytuacji związanej z napływem uchodźców do Polski, budynek po Zespole Szkół nr 5 w Sanoku (ul. Jagiellońska) znajdujący się w ścisłym centrum miasta, tuż obok Galerii Sanok będzie stanowił miejsce ewidencjonowania uchodźców z Syrii.

13

Miejsce 12.

Margaret bawiła publiczność! Sanoczanie nie zawiedli (ZDJĘCIA) – 25 czerwca 2015

Po raz drugi sanoczanie tłumnie i hucznie powitali Margaret, która była gwiazdą dzisiejszego wieczoru. Bawiła, wzruszała, a przede wszystkim wprowadziła w imprezowy nastrój. Rozpoczęły się Dni Sanoka oraz Noce Kultury Galicyjskiej.

12

Miejsce 11.

Eksplozja wody w Solinie. Zobacz wyjątkowe zdjęcia z lotu ptaka (FILM) – 5 lipca 2015

Ci, którzy piątkowe przedpołudnie spędzili w okolicach bieszczadzkiej zapory, mieli okazję do obejrzenia zrzutu wody ze zbiornika solińskiego. Akcje te wykonywane są z konieczności utrzymania niezbędnej rezerwy powodziowej. Zapraszamy do obejrzenia unikalnych zdjęć z lotu ptaka wykonanych przez nasz portal.

11

Miejsce 10.

Tak wyglądała szatnia GKS-u Tychy po meczach w Sanoku (ZDJĘCIA) – 21 marca 2015

W półfinałowej rywalizacji Sanoka z Tychami granica sportowego zachowania hokeistów przekraczana była wielokrotnie przez obie strony. To, co zastano w szatni gości po drugim i piątym meczu serii, daje podstawy, aby zapytać, czy dla sportowców, w tym przypadku wicemistrzów Polski, w ogóle istnieją granice przyzwoitości.

10

Miejsce 9.

Najwyższa frekwencja w historii. Grzegorz Hyży i Enej rozpalili sanocką publiczność (FILM) – 23 sierpnia 2015

Tysiące osób zameldowały się w sobotę w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji „Wiki„. Na scenie około godziny 19:00 pojawił się Grzegorz Hyży. Gwiazdą wieczoru był zwycięzca programu Must Be the Music,  zespół Enej. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

9

Miejsce 8.

Sanoczanie podbijają serca Polaków. Malwina i Maciej wystąpili w programie ,,Aplauz, Aplauz” (FILM) – 7 września 2015

Sanoczanie podbijają talent show. W sobotę sercem Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej zawładnął Miro, zaś w niedzielę w programie ,,Aplauz, Aplauz” widownię zachwyciła Malwina ze swoim wychowawcą Maciejem.

8Foto: materiały prasowe TVN

Miejsce 7.

„Bezlitosna sanocka policja” :) (ZDJĘCIA) – 20 lutego 2015

O tym, że sanoczanom nie brakuje humoru i spojrzenia na rzeczywistość z dystansu, świadczy przesłana do naszej redakcji wiadomość zawierająca zdjęcia wykonane 19 lutego o godzinie 13:20 przy ul. Piastowskiej. Korespondencję zatytułowano: „Bezlitosna sanocka policja”.

7

Miejsce 6.

Solina również odczuwa upały. Bardzo niski poziom wody w jeziorze i w dopływach (ZDJĘCIA) – 9 sierpnia 2015

Upały wszystkim dają się we znaki. Z łatwością dostrzec można ich skutki w Bieszczadach, gdzie poziom wody w rzekach oraz w Jeziorze Solińskim dramatycznie spada.

6

Miejsce 5.

Wierni przeszli ulicami miasta. Dziś Święto Bożego Ciała (ZDJĘCIA) – 6 czerwca 2015

Dziś Kościół Katolicki celebruje Święto Bożego Ciała. Tradycyjnie, ulicami Sanoka przeszła procesja, do której licznie przyłączyli się sanoczanie. Zobacz fotorelację.

5

Miejsce 4.

Sanocka straż miejska wlepia mandat Januszowi Korwin-Mikkemu. Zobacz reakcję polityka (FILM) – 27 lutego 2015

Godzina 10:40. Na sanockim rynku trwa konferencja prasowa Janusza Korwin-Mikkego. W tym samym czasie, do samochodu który kandydat na prezydenta postawił 200m dalej na ul. Cerkiewnej, podchodzi dwóch strażników miejskich i wypisuje mandat…

4

Miejsce 3.

SANOK: Kto pójdzie do wojska w przypadku zagrożenia militarnego? – 6 marca 2015

Choć perspektywa zagrożenia militarnego wydaje się być odległą i nierealną, to w Sanoku nie brakuje rozmów na temat aktualnej sytuacji na Ukrainie i ewentualnej eskalacji konfliktu. Z Wojskowym Komendantem Uzupełnień w Sanoku, ppłk Markiem Staroniem rozmawiamy o powoływaniu do wojska i aktualnej działalności jednostki.

3

Miejsce 2.

Doda i jej efektowny show! „Królowa” zachwyciła sanocką publiczność (ZDJĘCIA, FILM) – 27 czerwca 2015

Dorota Rabczewska, czyli popularna Doda zaprezentowała efektowny show podczas koncertu zorganizowanego na stadionie przy ul. Stróżowskiej w Sanoku. Publiczność świetnie się bawiła, podobnie jak sama wokalistka. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

2

Miejsce 1.

Promocje, pokazy mody, kulinarne show… Ruszyła Galeria Sanok (ZDJĘCIA) – 12 marca 2015

Dziś, o godzinie 12.00 otworzyły się drzwi długo wyczekiwanej Galerii Sanok. Nie zabrakło wrażeń. Były pokazy mody, koncert Sanockiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej AVANTI oraz pokazy i degustacje kulinarne. Zobacz fotorelację z wydarzenia.

1

31-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)