REKLAMA
REKLAMA

Stal sparuje przed sezonem. Porażka z Nowotańcem i rewanż na Zarszynie

SANOK / PODKARPACIE. Wracająca na piłkarskie boiska Stal Ekoball Sanok przygotowuje się do rozgrywek A klasy, w której pierwsze spotkanie rozegra już 2 sierpnia. Dotychczas podopieczni Roberta Ząbkiewicza wystąpili w towarzyskim turnieju rozegranym w Zarszynie oraz rozegrali dwa mecze kontrolne.

Żółto-niebiescy letnie sparingi zainaugurowali zajęciem drugiego miejsca w Zarszyn Cup, gdzie ulegli jedynie gospodarzom turnieju. Kilka dni później mierzyli się z IV-ligowym Cosmosem Nowotaniec. Sanoczanie przegrali to spotkanie 2:1.

Po porażce w Nowotańcu przyszedł czas na pierwsze spotkanie na Wierchach. Stalowcy zrewanżowali się zawodnikom LKS-u Zarszyn za porażkę w turnieju towarzyskim. Mimo nieudanej pierwszej połowy (0:2), sanoczanie wygrali spotkanie 3:2.

Stal Ekoball Sanok występowała w dość eksperymentalnym ustawieniu. Trener Ząbkiewicz dał możliwość gry wszystkim zawodnikom. W podstawowym składzie zabrakło jednak kilku graczy, którzy będą stanowić o sile zespołu w ligowych potyczkach.
Red.
20-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)