REKLAMA
REKLAMA

TSV wygrywa z MKS-em Andrychów 3:0 i prowadzi w fazie play-off. Siatkarskie święto w Sanoku trwa! (FILM, ZDJĘCIA, RETRANSMISJA)

TSV wygrywa z MKS-em Andrychów 3:0 i prowadzi w fazie play-off. Siatkarskie święto w Sanoku trwa! (FILM, ZDJĘCIA, RETRANSMISJA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy siatkarze wygrali pierwszy mecz fazy play-off II ligi z MKS-em Andrychów 3:0. Najwięcej emocji przyniósł trzeci set, zakończony zwycięstwem gospodarzy 25:23. Po ostatniej akcji kibice wyskoczyli z radości, ciesząc się z pierwszego kroku na drodze do awansu do półfinałowej walki o I ligę.

TSV Cellfast Sanok – MKS Andrychów 3:0 (20, 16, 23)

TSV: Przystaś, Gąsior, Jakubek, Rusin, Kusior, Kalandyk, Sokołowski (libero) oraz Wesołowski, Matuła. Trenerzy: Podpora, Kondyjowska.

MKS: Andrzejewski, Gawina, Kozłowski, Kolonko, Polak, Szczygieł, Woś (libero) oraz Wysocki, Mamica, Marek, Sordyl. Trenerzy: Legień, Rupik.

Już jutro (8.03) kolejny mecz. Z okazji Dnia Kobiet zarząd TSV Cellfast Sanok przygotował niespodziankę dla wszystkich pań, które będą mogły wejść na mecz za darmo. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W pierwszym meczu pary Hutnik Kraków – MCKiS Jaworzno, lepsi okazali się siatkarze ze stolicy Małopolski wygrywając przed własną publicznością 3:0 (17, 17, 19). W niedzielę mecz nr 2.

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji meczu TSV Cellfast Sanok – MKS Andrychów

07-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)