REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Wyzywał policjantów, a później próbował ich przekupić

SOLINA / PODKARPACIE. Policjanci pełniący służbę w Solinie zatrzymali awanturnika, który kierował wyzwiska pod ich adresem. 20-latek chcąc uniknąć odpowiedzialności próbował przekupić policjantów wręczając im dwustuzłotowy banknot.

Za ten czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałkowy wieczór w Solinie, w rejonie jednego z lokali gastronomicznych, 20-letni mężczyzna wykrzykiwał wulgaryzmy w kierunku policjantów. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec niego. Zatrzymali 20-latka informując go, że będzie odpowiadał za przestępstwo znieważenia funkcjonariusza. Wtedy mężczyzna próbował wręczyć policjantom banknot o nominale 200 zł,  chcąc by odstąpili od czynności służbowych i wypuścili go do domu.

Policjanci zabezpieczyli banknot, a młodego człowieka poinformowali, że próba przekupstwa jest przestępstwem. Mężczyzna został przewieziony do komendy w Lesku. Tam sprawdzono jego stan trzeźwości. Alkomat wykazał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.

20-latek usłyszy zarzuty, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

200

źródło: KPP Lesko

12-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.