REKLAMA
REKLAMA

Zacznij odchudzanie latem – łatwiej osiągniesz sukces

Lato zbliża się wielkimi krokami. Myśl o wczasach, słońcu i wylegiwaniu się na plaży napawa optymizmem i dodaje energii.  Nie pozwól, aby ten idealny stan popsuły dodatkowe centymetry na udach i brzuchu! Poszukiwanie nowego kostiumu kąpielowego ma być przyjemnością. Jeżeli już dziś podejmiesz decyzję o zmianie swoich nawyków żywieniowych to zdążysz do lata!

Nasz metabolizm działa latem na wyższych obrotach w porównaniu do zimowych miesięcy, mamy  mniejszą tendencję do gromadzenia tłuszczu w organizmie, a co za tym idzie łatwiej jest pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej już zgromadzonej.

Kiedy jest ciepło mamy mniejszy apetyt, więc łatwiej jest nam wytrwać w swoich postanowieniach.

Spędzamy zdecydowanie więcej czasu na świeżym powietrzu, chętniej podejmujemy aktywność fizyczną, chociażby poprzez spacer, rower czy pływanie. Latem jest nam łatwiej zagospodarować wolny czas i zamiast siedzieć przed telewizorem zajadając słodkości, mamy wiele alternatyw na aktywne spędzenie czasu poza domem.

Natura przychodzi nam z pomocą, jeżeli chodzi o komponowanie zdrowych i dietetycznych posiłków. Podstawę zdrowej zbilansowanej diety stanowią między innymi świeże warzywa i owoce, a dostępność i różnorodność produktów polecanych podczas odchudzania jest najlepsza właśnie latem.

Podczas zimowych miesięcy nie tylko chętniej sięgamy po bardziej kaloryczne, tłuste potrawy, ale też ciepłe napoje takie jak herbata, kawa czy kakao. Latem bardziej intuicyjnie wybieramy wodę, która najlepiej nawadnia nasz organizm i bardzo pomaga w utracie masy ciała.

Zacznij odchudzanie od dziś!
Nie przekładaj decyzji o odchudzaniu na później.

Zmień nawyki żywieniowy już teraz, a już w  wakacje będziesz mogła pochwalić się szczuplejszą sylwetką. Jeśli brak Ci motywacji, skorzystaj z fachowej pomocy dietetyka. Dzięki wsparciu specjalisty nauczysz się prawidłowo komponować posiłki, szybciej odczujesz spadek kilogramów i unikniesz efektu jo-jo.Już dziś umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem Naturhouse. Podczas spotkania zważysz się, zmierzysz, sprawdzisz również zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w swoim organizmie. Ekspert przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczny, aby móc ustalić przyczynę problemów z wagą i zaproponować odpowiednią kurację – by cały proces zachodził w zdrowy i  racjonalny sposób. Pomożemy Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce!

Aby się umówić wystarczy kliknąć tutaj i wybrać dogodny termin

naturhouse

lub umówić się osobiście/telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Mickiewicza 36
38-500 Sanok

tel. 889-721-295
Godziny otwarcia:
Poniedziałek : 10:00 – 20:00
Wtorek, Czwartek : 9:00 – 17:00
Środa: 11:00 – 19:00
Piątek: 8:00 -16:00

nature

11-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: