REKLAMA
REKLAMA

Pojedź Bieszczadzkim Żaczkiem na kolejarski piknik do Łupkowa. Wygraj bilety na mecz piłkarskiej Reprezentacji Polski

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Trwają przygotowania do Pikniku Kolejowego. Z tej okazji Bieszczadzki Żaczek przez pięć dni będzie kursował z Rzeszowa do Komańczy, a dalej do Nowego Łupkowa.

– Zaczynamy 30 kwietnia. Następnie 1,2,3 oraz 26 maja wyjątkowo pojedziemy Bieszczadzkim Żaczkiem do Nowego Łupkowa – mówi Jerzy Zuba, pełnomocnik burmistrza Zagórza do spraw kolei, inicjator i główny koordynator kampanii społecznej kochamkolej.pl.

Piknik to swoista inauguracja weekendowych kursów pociągu Rzeszów-Łupków-Rzeszów. Na początek w programie organizatorzy przewidzieli prezentacje reaktywacji węzła komunikacyjnego Nowy Łupków. Następnie na turystów czekają takie atrakcje jak zwiedzanie gierkowskiego pociągu rządowego, przejażdżki kolejką „Strzała Południa”.

Jedną z najbardziej widowiskowych i emocjonujących atrakcji Pikniku Kolejowego w Nowym Łupkowie będą zawody drezyniarskie o Puchary Naczelnika Sekcji Eksploatacji PKP PLK w Zagórzu oraz KochamKolej.pl .

Uczestnicy drezyniarskiej rywalizacji będą walczyć o wspomniane trofea premiowane dodatkowo 4 biletami na mecz piłkarski reprezentacji Polski z Litwą, który odbędzie się w Krakowie 6 czerwca ufundowanymi przez Roberta Pieszczocha – Wiceprezesa Zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie i radnego Rady Powiatu Sanockiego.

Bieszczadzki Żaczek o 16.03 zabierze pasażerów w drogę powrotną do Rzeszowa.

finałowy pngred.
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BIESZCZADY: Kolej była, jest i będzie! (FILM, ZDJĘCIA)

29-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)