REKLAMA
REKLAMA

Pojedź Bieszczadzkim Żaczkiem na kolejarski piknik do Łupkowa. Wygraj bilety na mecz piłkarskiej Reprezentacji Polski

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Trwają przygotowania do Pikniku Kolejowego. Z tej okazji Bieszczadzki Żaczek przez pięć dni będzie kursował z Rzeszowa do Komańczy, a dalej do Nowego Łupkowa.

– Zaczynamy 30 kwietnia. Następnie 1,2,3 oraz 26 maja wyjątkowo pojedziemy Bieszczadzkim Żaczkiem do Nowego Łupkowa – mówi Jerzy Zuba, pełnomocnik burmistrza Zagórza do spraw kolei, inicjator i główny koordynator kampanii społecznej kochamkolej.pl.

Piknik to swoista inauguracja weekendowych kursów pociągu Rzeszów-Łupków-Rzeszów. Na początek w programie organizatorzy przewidzieli prezentacje reaktywacji węzła komunikacyjnego Nowy Łupków. Następnie na turystów czekają takie atrakcje jak zwiedzanie gierkowskiego pociągu rządowego, przejażdżki kolejką „Strzała Południa”.

Jedną z najbardziej widowiskowych i emocjonujących atrakcji Pikniku Kolejowego w Nowym Łupkowie będą zawody drezyniarskie o Puchary Naczelnika Sekcji Eksploatacji PKP PLK w Zagórzu oraz KochamKolej.pl .

Uczestnicy drezyniarskiej rywalizacji będą walczyć o wspomniane trofea premiowane dodatkowo 4 biletami na mecz piłkarski reprezentacji Polski z Litwą, który odbędzie się w Krakowie 6 czerwca ufundowanymi przez Roberta Pieszczocha – Wiceprezesa Zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie i radnego Rady Powiatu Sanockiego.

Bieszczadzki Żaczek o 16.03 zabierze pasażerów w drogę powrotną do Rzeszowa.

finałowy pngred.
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BIESZCZADY: Kolej była, jest i będzie! (FILM, ZDJĘCIA)

29-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)