REKLAMA
REKLAMA

Bieszczadzki Wyścig Górski. W sobotę i niedzielę zamknięta krajówka

W dniach 14 i 15 maja 2016 r. zostanie zamknięta droga krajowa nr 28 na odcinku Załuż – Tyrawa Wołoska. Utrudnienia związane będą z odbywającymi się Górskimi Samochodowymi Mistrzostwami Polski pod nazwą „Bieszczadzki Wyścig Górski”.

Podczas zawodów ruch samochodów osobowych i ciężarowych o nośności do 10 ton zostanie skierowany na drogi objazdowe. Natomiast pojazdy ciężarowe powyżej 10 ton będą przepuszczane drogą krajową nr 28 w czasie przerw w wyścigu.

drioga

Proponuje się następujące objazdy:

1. Objazd z Sanoka w kierunku Krosna i Rzeszowa do Przemyśla. Początek objazdu w Sanoku – skrzyżowanie ul. Staszica z ul. Mickiewicza, Białogórską dalej, Białogórską, Traugutta i powiatową przez Trepczę, Mrzygłód do miejscowości Tyrawa Wołoska – skrzyżowanie z drogą krajową nr 28.

2. Objazd z Sanoka w kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych do Przemyśla. Początek objazdu w Sanoku – skrzyżowanie ulic Lwowskiej z Przemyską i Wojska Polskiego, dalej ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, Białogórską i dalej jak w pkt. 1.

3. Objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok. Początek objazdu w miejscowości Załuż – skrzyżowanie drogi powiatowej Załuż – Lesko z drogą krajową nr 28, dalej do Sanoka, w Sanoku ulicami Przemyską, Wojska Polskiego, Królowej Bony do skrzyżowania z ul., Mickiewicza, dalej jak w pkt. 1.

4. Objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka. Początek objazdu w miejscowości Tyrawa Wołoska- skrzyżowanie drogi krajowej nr 28 z drogą powiatową, dalej do Sanoka przez miejscowości Mrzygłód, Trepczę, w Sanoku ul. Traugutta, Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Staszica. Koniec objazdu w Sanoku – skrzyżowanie ulic Mickiewicza z Staszica.

Uwaga:

Na ciągu drogi powiatowej Tyrawa Wołoska-Sanok przez Mrzygłód, Tyrawę Solną oraz Trepczę znajduje się most o nośności do 10 ton.

KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Weekend pod znakiem wyścigów! W piątek rusza 42. BWG! Listy startowe (FILM)

14-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)