REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Autobus potrącił kobietę na przejściu dla pieszych

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj mieszkanka Brzozowa ucierpiała w zdarzeniu drogowym z udziałem autobusu. Do potrącenia doszło, gdy kobieta przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Wczoraj, po godz. 15, na ul. Mickiewicza w Brzozowie, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył autobus i piesza. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do wypadku doszło gdy 39-letnia kobieta, wraz z 15-letnią córką, przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Matka została potrącona przez kierującego autobusem jadącego od strony Sanoka.

W wyniku tego zdarzenia mieszkanka Brzozowa doznała obrażeń i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala, gdzie pozostała pod opieką lekarzy. Policjanci ustalili, że zarówno piesza, jak i kierujący autobusem, byli trzeźwi. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

4

Zdjęcie ilustracyjne

 

KPP Brzozów

27-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)