REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Pijany 17-latek ukradł auto i wjechał w drzewo

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Grabownicy Starzeńskiej. Kierowca mazdy wpadł w poślizg i wjechał w drzewo. 17-latek w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany, na dodatek zabrał samochód bez wiedzy i zgodny właściciela.

Minionej nocy, około godz. 4 brzozowscy policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego w Grabownicy Starzeńskiej. Funkcjonariusze ustali, że kierujący mazdą na mokrej nawierzchni jezdni wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo.

Okazało się, że 17-latek kierujący mazdą w ogóle nie posiada prawa jazdy. Ponadto był pijany. Jego wynik wskazał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze przekazali pojazd prawowitemu właścicielowi. Jak się okazało znalazł on się w posiadaniu 17-latka bez jego wiedzy i zgody. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Teraz 17-latek odpowie za to przed sądem.

303-113288

KPP Brzozów

10-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)