REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Pijany 17-latek ukradł auto i wjechał w drzewo

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Grabownicy Starzeńskiej. Kierowca mazdy wpadł w poślizg i wjechał w drzewo. 17-latek w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany, na dodatek zabrał samochód bez wiedzy i zgodny właściciela.

Minionej nocy, około godz. 4 brzozowscy policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego w Grabownicy Starzeńskiej. Funkcjonariusze ustali, że kierujący mazdą na mokrej nawierzchni jezdni wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo.

Okazało się, że 17-latek kierujący mazdą w ogóle nie posiada prawa jazdy. Ponadto był pijany. Jego wynik wskazał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze przekazali pojazd prawowitemu właścicielowi. Jak się okazało znalazł on się w posiadaniu 17-latka bez jego wiedzy i zgody. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Teraz 17-latek odpowie za to przed sądem.

303-113288

KPP Brzozów

10-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)