REKLAMA
REKLAMA

Dobrze płatna praca w miejscu zamieszkania? Okazuje się, że jest to możliwe

Specyfika małych miast ma to do siebie, że wiążemy z nimi nasze młodzieńcze historie i wspomnienia, ale z biegiem czasu następuje zwykle decyzja o poszukiwaniu pracy w większych ośrodkach miejskich lub całkowicie za granicami naszego kraju. Sanok na mapie Polski nie jest w tym przypadku wyjątkiem.

Wielu młodych i zdolnych ludzi opuszcza miasto swojego dzieciństwa, aby szukać swojego szczęścia i szansy na przyszłość w jednym z większych miast w Polsce albo Unii Europejskiej. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być. Jest praca i to dobrze płatna na miejscu…

Funkcjonuje bowiem marka dość znana na Podkarpaciu, która zdobyła sobie szerokie grono zadowolonych klientów i uznanie konkurencji. W tym momencie aktualni udziałowcy połączyli swoje siły jak również wieloletnie doświadczenie i powołali do życia Podkarpackie Centrum Finansowo Prawne. Zupełnie nowe przedsięwzięcie, które skupia w swoich szeregach najlepszych specjalistów z branży finansowej, prawnej, ubezpieczeń i rynku nieruchomości. Pod skrzydłami PCFP w sposób prężny działa m.in. kredyt123.pl – prestiżowa marka z zakresu pośrednictwa w udzielaniu kredytów. Inwestorzy nie spoczywają na laurach i wdrażają w życie kolejne projekty m.in. z zakresu efektywnego marketingu sieciowego, innowacyjnych rozwiązań IT dla firm i nowatorskiej reklamy. Wszystkie powzięte działania sprawiają, że już w tej chwili PCFP wyrasta na lidera pośrednictwa usług na obszarze naszego województwa. Wobec powyższego możemy się spodziewać już niebawem dalszej ekspansji nowych projektów biznesowych.

Dodatkowo warto podkreślić fakt, że Podkarpackie Centrum Finansowo Prawne w tym momencie otwiera swoją placówkę w Królewskim Mieście Sanoku. W związku z czym rozpoczyna otwarty nabór na pracowników. Sam inwestor zaznacza, że w tym momencie planuje stworzyć około 12 miejsc pracy. W pierwszej kolejności poszukiwane są osoby na stanowisko: Doradca Kredytowy, Agent Ubezpieczeniowy, Doradca ds. Nieruchomości i Specjalista ds. Marketingu. Należy podkreślić, że zatrudnienie znajdą również pracownicy do działu IT, SEO i obsługi klienta pod kątem prawnym. PCFP współpracuje ściśle z marką Zaufany Prawnik. Skupia ona w swoich szeregach jednych z najlepszych specjalistów od kwestii prawnych na Podkarpaciu. Dlatego również tam zatrudnienie znajdą doświadczeni prawnicy.

Prezes Spółki zarządzający PCFP jasno stwierdza :

Jesteśmy firmą, która za cel obrała sobie kompleksową obsługę klienta i nie jest to pusty frazes. Jeżeli klient przychodzi do nas ze swoim problemem to naszym zadaniem jest pomoc w jego rozwiązaniu. Nie możemy powiedzieć, że dostał Pan/Pani kredyt i reszta nas już nie interesuje. Materia finansów zahacza bardzo często o sprawy prawne, ubezpieczeniowe i ogólnoludzkie.

Przykładowo niedawno przyszedł do nas Pan Jan z prośbą o pożyczkę na kwotę 1.000 zł. Generalnie mogliśmy pośredniczyć w jej uzyskaniu i na tym temat mógłby się zakończyć ale zawsze drążymy sprawę nieco głębiej. Okazało się, że pieniądze te były potrzebne aby spłacić pewną firmę pożyczkową, która wystosowała pozew o zapłatę niespłaconej (rzekomo) pożyczki sprzed kilkunastu lat. Wyszło na jaw, że żądania firmy już dawno się przedawniły ale trzeba było o tym napisać w odpowiedzi na pozew. Doradca po konsultacjach z firmowym prawnikiem sporządził odpowiednie pismo a problem klienta został rozwiązany bez konieczności zaciągania kolejnych długów.

Tego też uczymy naszych pracowników – całościowego podejścia do problemu i stosowania kreatywnych rozwiązań. Ludzie właśnie z takim nastawieniem znajdą u nas dobrze płatne zajęcie.

Inwestor planuje po pół roku funkcjonowania placówki zwiększyć kadrę pracowniczą do 24 stanowisk. Dodatkowo oprócz wspomnianych specjalistów powstał plan płatnych staży czyli szansa dla ludzi młodych z niewielkim doświadczeniem zawodowym.

Sam kiedyś byłem na starcie swojej drogi zawodowej i doskonale wiem jak trudno jest znaleźć interesujące zajęcie, bez odpowiedniego stażu pracy. Dając szansę młodemu człowiekowi inwestujemy w jego przyszłość i często w przyszłość firmy. Mieliśmy wiele takich przypadków, że osoba, która odbywała u nas studenckie praktyki lub staż wracała po pewnym czasie już na pełny etat i była świetnym pracownikiem – zaznacza Prezes.

Specjalnie z myślą o takich osobach wdrażamy w życie program płatnych staży i praktyk. Korzystając z nich każdy zainteresowany będzie mógł zdobyć cenne doświadczenie, uzupełnić wiedzę teoretyczną i skonfrontować ją z praktyką. Jednocześnie będzie to szansa na poszerzenie kompetencji miękkich, takich jak współpraca w grupie, analiza informacji, podejmowanie decyzji i kontakt z klientem. Oczywiście zaangażowanie włożone w wykonywaną pracę będzie w sposób odpowiedni wynagradzane finansowo. Działając mocą synergii szukamy indywidualności, które łączy wspólny cel i wartości. Różnorodność jaka jest w nas i właściwe wydobywanie najlepszych cech z człowieka sprawia, że zgrany zespół może osiągnąć bardzo wiele i wybić się poza przeciętność – kontynuuje wątek.

PCFP_LOGO_DD2

Dlaczego ta praca jest inna?

Zdobywamy cenne doświadczenie zawodowe w interesującej branży i nie są to tylko puste słowa. Potwierdzi to każda osoba, która choć raz miała możliwość pracy w takim charakterze. Pracując z klientami rosną nasze umiejętności interpersonalne, uczymy się rozwiązywać ich problemy w sposób skuteczny. Traktując powierzone nam zadania, jako możliwość własnego rozwoju a nie przymus konieczny wzrasta nasza pewność siebie i kapitał rozwoju osobowego. Wszystko to procentuje nam w przyszłości i jest mocnym punktem w CV.

Zarobki zależą w przeważającej mierze od naszego zaangażowania i wysiłków. Oczywiście mamy zapewnioną podstawę i pełny etat. PCFP wychodzi, bowiem z założenia, że warto inwestować w swojego pracownika. Trzeba zatem zauważyć, że jest to diametralnie różne podejście niż widzimy w przypadku innych pracodawców, którzy robią wszystko, aby odprowadzać za pracownika jak najmniejsze składki i stosują wszystkie możliwe ku temu środki (co by nie mówić nie zawsze zgodne z obowiązującym prawem). W Podkarpackim Centrum Finansowo Prawnym wielkość ostatecznego wynagrodzenia nie jest znana … Najlepsi mogą, bowiem zarobić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie. Stawki nie są w tym zakresie sztywne. Wszystko, zależy bowiem jak to już było wyżej wspomniane od wyników i zaangażowania w pracę z klientem.

Rozwój pracownika nie kończy się na ośmiu godzinach pracy w firmie. Zmienia się jedynie jego charakter. Dla zainteresowanych przewidziano możliwość bezpłatnego korzystania z kart Multisport, które umożliwiają aktywne spędzanie wolnego czasu. Siłownia, fitness, basen a nawet dalekowschodnia joga. Każdy znajdzie coś dla siebie a za wszystko zapłaci pracodawca. Jak zatem można zauważyć Podkarpackie Centrum Finansowo Prawne jest ewenementem, jeżeli chodzi o pracodawców w naszym regionie. Wymogi, jakie stawia przed swoimi pracownikami do łatwych nie należą, ale w zamian za to praktycznie każda osoba może zyskać dla siebie wymierne profity i korzyści.

Oprócz tego inwestorzy działający w ramach PCFP pragnąc włączyć się w życie lokalnych społeczności podjęli decyzję o wprowadzeniu programu sponsoringu sportowego. W jego ramach przewidziano specjalną pulę pieniędzy, która ma zostać przeznaczona na wsparcie uzdolnionych sportowców indywidualnych i klubów sportowych z regionu. Wobec powyższego z tego miejsca zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby i podmioty do zgłaszania swoich propozycji na adres e-mail biuro@pcfp.pl. W treści zgłoszenia prosimy zamieścić krótki opis odnośnie prowadzonej aktywności, historię sukcesów i wielkość potrzeb. Ze swojej strony gwarantujemy gruntowne zapoznanie się z każdą propozycją. Jako podmiot prowadzący odpowiedzialny społecznie biznes chcemy otoczyć opieką najzdolniejszych, którzy na skutek braku środków finansowych nie mogą w pełni realizować swojego potencjału na rozwój.

Sport jest nam szczególnie bliski i dlatego martwi nas jego kondycja w naszym regionie. Dlatego też mamy szczerą nadzieję, że dzięki naszemu programowi sponsoringu sytuacja ta ulegnie poprawie – stwierdza Prezes Zarządu Podkarpackiego Centrum Finansowo Prawnego.

www.pcfp.pl

Artykuł sponsorowany

04-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook