REKLAMA
REKLAMA

Filmowcy w bibliotece. Plan kolejnego odcinka „Watahy” w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy piątek filmowcy ponownie wrócą do Sanoka. Tym razem planem zdjęciowym będą wnętrza Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Fani popularnego serialu „Wataha” już nie mogą doczekać się emisji drugiego sezonu. Od początku października trwają zdjęcia. Ekipa filmowa kręci w Bieszczadach, ale również w Zagórzu, Lesku i Sanoku. Wygląda na to, że w najbliższy piątek wrócą do Grodu Grzegorza. Tym razem powstaną sceny we wnętrzach MBP. Dlatego 4 listopada instytucja będzie zamknięta.

Wataha to polski kryminalno-sensacyjny serial telewizyjny emitowany przez HBO Polska od 12 października 2014. Pierwszy sezon cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Ekipa filmowa ponownie wróciła w Bieszczady w październiku. Nowe odcinki będą kontynuacją poprzednich. W obsadzie znowu zobaczymy Leszka Lichotę, Aleksandrę Popławską, Bartłomieja Topę, i Mariana Dziędziela. Reżyserem jest Katarzyna Adamik, znana m.in. z produkcji „Boisko Bezdomnych” oraz Jan. P. Matuszyński (Ostatnia Rodzina).


 

Trailer pierwszej części serialu cz. 1 (HBO POLSKA)

 

Trailer pierwszej części serialu cz. 2 (HBO POLSKA)

 



ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ: To nie lądowanie UFO. Trwają zdjęcia do drugiej części „Watahy” (FILM, ZDJĘCIA)

Kręcą „Watahę”. Wielka produkcja na ulicy Lenartowicza (ZDJĘCIA)

Dzisiaj filmowcy kręcą w Sanoku „Watahę”. Ruch na ul. Lenartowicza będzie wstrzymany (ZDJĘCIA)

02-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)