REKLAMA
REKLAMA

GMINA SANOK: Nowa siłownia na świeżym powietrzu (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. W ubiegłym miesiącu w miejscowości Wujskie otwarto, nowo powstałą siłownię na świeżym powietrzu. Ma ona świetną lokalizację, bo tuż obok lasu i placu zabaw dla dzieci. Mieszkańcy są bardzo zadowoleni z inwestycji.

Pani Wójt Anna Hałas wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Burką, sekretarzem Gminy Pawłem Wdowiakiem, sołtyską Wujskiego Agnieszką Pastuszak oraz sołtysem Sanoczka Andrzejem Wolaninem symbolicznie przecięła wstęgę otwarcia zewnętrznej siłowni.

Po wybudowaniu w poprzednich latach: placu zabaw, boiska sportowego, wiaty wypoczynkowej to kolejny element kompleksu rekreacyjnego jaki stworzono na terenie miejscowości.

DSC_0183

Koszt siłowni to 17 tyś złotych, a środki pochodziły prawie w całości z funduszu sołeckiego na 2016 rok, o czym zdecydowali sami mieszkańcy miejscowość Wujskie – mówi Anna Hałas.

Siłownia położona jest w niezwykle malowniczym miejscu, blisko lasów, co z pewnością zachęci amatorów sportu do częstego korzystania ze sprzętu. Dodatkowym atutem umiejscowienia siłowni jest bliskie położenie placu zabaw dla dzieci. Zatem dzieci, jak i ich opiekunowie mogą spędzić czas nie tylko na zabawie ale także na wspólnych ćwiczeniach, które zapewnią im mnóstwo radości. Mieszkańcy chwalą zarówno lokalizację jak i ciekawą ofertę urządzeń, bo w skład siłowni wchodzą: biegacz, orbitrek, wyciskanie siedząc i wycisk górny oraz wioślarz.

Siłownia przysłuży się mieszkańcom, którzy dzięki aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu nabiorą chęci do regularnych ćwiczeń, co z pewnością zaowocuje lepszym samopoczuciem. Biorąc pod uwagę fakt, że inwestycja jest jednym z elementów całego kompleksu rekreacyjnego należy liczyć, że każdy znajdzie coś dla siebie, a to przyczyni się do polepszenia więzi lokalnych.

Sport to zdrowie, zatem zachęcany wszystkich mieszkańców Wujskiego oraz gości do korzystania z siłowni.

UG Sanok

06-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)