REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

GMINA SANOK: Nowa siłownia na świeżym powietrzu (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. W ubiegłym miesiącu w miejscowości Wujskie otwarto, nowo powstałą siłownię na świeżym powietrzu. Ma ona świetną lokalizację, bo tuż obok lasu i placu zabaw dla dzieci. Mieszkańcy są bardzo zadowoleni z inwestycji.

Pani Wójt Anna Hałas wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Burką, sekretarzem Gminy Pawłem Wdowiakiem, sołtyską Wujskiego Agnieszką Pastuszak oraz sołtysem Sanoczka Andrzejem Wolaninem symbolicznie przecięła wstęgę otwarcia zewnętrznej siłowni.

Po wybudowaniu w poprzednich latach: placu zabaw, boiska sportowego, wiaty wypoczynkowej to kolejny element kompleksu rekreacyjnego jaki stworzono na terenie miejscowości.

DSC_0183

Koszt siłowni to 17 tyś złotych, a środki pochodziły prawie w całości z funduszu sołeckiego na 2016 rok, o czym zdecydowali sami mieszkańcy miejscowość Wujskie – mówi Anna Hałas.

Siłownia położona jest w niezwykle malowniczym miejscu, blisko lasów, co z pewnością zachęci amatorów sportu do częstego korzystania ze sprzętu. Dodatkowym atutem umiejscowienia siłowni jest bliskie położenie placu zabaw dla dzieci. Zatem dzieci, jak i ich opiekunowie mogą spędzić czas nie tylko na zabawie ale także na wspólnych ćwiczeniach, które zapewnią im mnóstwo radości. Mieszkańcy chwalą zarówno lokalizację jak i ciekawą ofertę urządzeń, bo w skład siłowni wchodzą: biegacz, orbitrek, wyciskanie siedząc i wycisk górny oraz wioślarz.

Siłownia przysłuży się mieszkańcom, którzy dzięki aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu nabiorą chęci do regularnych ćwiczeń, co z pewnością zaowocuje lepszym samopoczuciem. Biorąc pod uwagę fakt, że inwestycja jest jednym z elementów całego kompleksu rekreacyjnego należy liczyć, że każdy znajdzie coś dla siebie, a to przyczyni się do polepszenia więzi lokalnych.

Sport to zdrowie, zatem zachęcany wszystkich mieszkańców Wujskiego oraz gości do korzystania z siłowni.

UG Sanok

06-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)