REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: List otwarty kibiców STS w sprawie piątkowej transmisji na żywo

SANOK / PODKARPACIE. Na naszą skrzynkę redakcyjną przesłano list otwarty kibiców STSu Sanok z Krakowa i Warszawy, którzy zwracają się z prośbą o otwarcie transmisji na żywo z meczu nr 3, w którym STS zagra z Cracovią. – Przez cały sezon płaciliśmy za transmisje, teraz prosimy o zniesienie opłaty – czytamy w wiadomości.

Publikujemy list otwarty kibiców sanockiej drużyny hokejowej, którzy mieszkając poza Podkarpaciem, nie mają możliwości przyjazdu do Sanoka na ten ważny mecz.

„Szanowna redakcjo,

Jako kibice Ciarko STS Bank Sanok mieszkający na co dzień w Krakowie i Warszawie oraz innych polskich miastach, jako że nie mamy możliwości uczestniczenia osobiście w meczu nr 3 półfinału PHL pomiędzy Sanokiem, a Krakowem, zwracamy się za pośrednictwem eSanok.pl z prośbą do zarządu klubu oraz portalu o nieodpłatne udostępnienie transmisji na żywo z tego spotkania.

Jest to jeden z najważniejszych pojedynków naszej ukochanej drużyny w obecnym sezonie. Ubolewamy nad tym, że nie możemy przyjechać do Sanoka na mecz. Wielu z nas przez większość sezonu płaciło za transmisję, ale tym razem, w imieniu bardzo dużej grupy kibiców STS-u zamieszkałych w całym kraju, prosimy o nieodpłatne udostępnienie sygnału. Jesteśmy przekonani, że otwarcie piątkowej transmisji spotka się z entuzjastyczną reakcją kibiców i zostanie uznane za liczenie się z głosem kibiców i dbanie o nich przez klub i portal.

Kibice STS-u  z Krakowa i Warszawy”

W tym miejscu należy zaznaczyć, że jak informowaliśmy Państwa na początku sezonu, decyzja dotycząca wprowadzenia systemu PPV należała tylko i wyłącznie do klubu, który jest dysponentem praw do przeprowadzania transmisji na żywo z meczów Ciarko PBS Bank STS Sanok w hali Arena. Portal Esanok.pl nie posiada kompetencji pozwalających na zniesienie opłat.

Podczas meczów rozgrywanych przez STS w Jastrzębiu, drużynę wspierała liczna grupa kibiców sanockiej drużyny z Wrocławia i Legnicy. To sanoczanie, którym dobro STSu leży na sercu. Są aktywnymi obserwatorami życia zespołu, udzielają się na forach. Fajnie by było, gdyby zarząd klubu poszedł na rękę sympatykom mieszkającym poza Sanokiem. Z jednej strony byłaby to fantastyczna promocja klubu, z drugiej zachęciłoby to kolejne osoby do utożsamienia się z drużyną i kibicowanie jej. Wydaje się, że trybuny Areny i tak będą pełne, więc wpływy z biletów będą zabezpieczone. Darmowa transmisja byłaby frajdą dla tych, którzy w piątek do Sanoka nie będą mogli przyjechać – mówi Piotr Kotowicz, rzecznik Stowarzyszenia Kibiców Sanockiego Hokeja.

Jako burmistrz jestem jak najbardziej za tym, żeby transmisja była bezpłatna, ale decyzja w tej sprawie nie należy do władz miasta, lecz do zarządu klubu – mówi Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka.

Informację o przesłanym liście przekazaliśmy do klubu. Wkrótce opublikujemy odpowiedź.

535

Foto: Archiwum Esanok.pl

04-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)