REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Pogrążeni w smutku kibice pożegnają STS

SANOK / PODKARPACIE. Po Sanoku krąży nekrolog informujący o uroczystym pożegnaniu STSu Sanok. klubu hokejowego, który „istniał przez 58 lat w szczęściu i z sukcesami”. W sobotę o 20:30 kibice zbiorą się przed Areną Sanok. Przyniosą znicze i klubowe barwy.

Środa 6 lipca na długo zapadnie w pamięci kibiców i sympatyków STSu Sanok. Środowisko hokejowe obiegła informacja o zawieszeniu działalności pierwszej drużyny. W sezonie 2016/2017 w Polskiej Hokej Lidze nie wystąpi zespół seniorów z Sanoka. Powodem mają być kłopoty organizacyjne, konkretnie brak możliwości dopięcia budżetu, który pozwalałby na występ w najwyższej klasie rozgrywkowej i walkę o najwyższe cele.

Pierwsze, nieoficjalne wiadomości mówią o powołaniu Rady Hokejowej, przy współpracy z kibicami oraz osobami, którym zależy na sanockiej drużynie. Ma ona pracować nad tym, aby gród Grzegorza w sezonie 2017/2018 znów zaistniał na mapie hokejowej Polski.

Wydaje się jednak, że kibice przynajmniej na razie bardziej skupiają się na tym co tu i teraz, a więc na fatalnej dla nich decyzji o niezgłaszaniu seniorów do ligi.

58 lat w szczęściu i z sukcesami istniał STS Sanok. Niestety w czerwcu 2016 r. wskutek nieudolności jego włodarzy został unicestwiony… – czytamy na nekrologu.

Zasmuceni kibice proszą o przybycie na uroczyste „pożegnanie” STSu. Spotkanie odbędzie się 9 lipca o godzinie 20:30 przed Areną Sanok.

sts

Nekrolog przygotowany przez kibiców STSu Sanok. W sobotę „pożegnają” oni STS Sanok

08-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)