REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Nietrzeźwi za kółkiem i włamanie na blisko 10 tysięcy złotych

SANOK / PODKARPACIE. Miniony tydzień w kronice policyjnej zapisał się pod znakiem kradzieży. Największa to blisko 10 tysięcy złotych.

Na podwójnym gazie

Policjanci ruchu drogowego w Jurowcach podczas kontroli zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Pierwszy miał 0,23 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, drugi 0.32 mg/l., zaś trzeci 0.28 mg/l. We wszystkich przypadkach czynności prowadzi KPP w Sanoku.

Z kolei w Nowosielcach patrol posterunku policji z Beska ujawnił kierującego osobówką, który także wsiadł za kółko po alkoholu. Miał 0,3 ‰ w wydychanym powietrzy.

Złodzieje i wandale nie śpią

W Sanoku przy I Armii WP doszło do włamania. Sprawca przy pomocy dorobionego klucza wszedł do mieszkania. Następnie ukradł gotówkę, 3 tys. złotych, złota biżuterię i kartę bankomatową, z której także zniknęło 3 tys, złotych. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę około 9.300 zł. Czynności prowadzi KPP Sanok.

Pokrzywdzony zawiadomił funkcjonariuszy, że nieznany mu sprawca zabrał jego telefon komórkowy, który był wpięty do ładowarki. Do sytuacji doszło w biurze na terenie zakładu pracy. Aparat marki Huwawei P8 został całkowicie uszkodzony, a następnie wylądował w koszu, także na terenie zakładu. Wartość strat oszacowano na kwotę 750 zł. Dalsze czynności prowadzi PP w Komańczy.

Pokrzywdzony zawiadomił funkcjonariuszy, że włamywacz skradł z jego samochodu radio marki Sony. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi KPP w Sanoku.

car-1590508_960_720

30-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)