REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Dachowanie, alarm bombowy i zabójczy czad

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali przede wszystkim przy zdarzeniach drogowych. Śliskie jezdnie i ograniczona widoczność sprzyjały wypadkom i kolizjom. Strażacy uczestniczyli także w akcji przy fałszywym alarmie bombowym oraz sprawdzali stan tlenku węgla w mieszkaniach.

Śliskie drogi i samochód…w rowie

W Prusieku strażacy interweniowali podczas zdarzenia, w którym doszło do dachowania osobówki. Jedna osoba została poszkodowana. Z kolei w Porażu samochód osobowy wjechał do rowu. Natomiast w Jurowcach kierowca zjechał ze swojego pasa ruchu. Tam była poszkodowana także jedna osoba.

W Pakoszówce osobówka wylądowała na drzewie, a w Wujskiem pojazd zaczął płonąć.

W Sanoku na Jana Pawła doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i tam nikt nie ucierpiał.

Zabójczy czad

Trzykrotnie strażacy kontrolowali poziom tlenku węgla w mieszkaniach. Czynili to na ul. Zamkowej, Zagumnej i na Jana Pawła.

Alarm bombowy

W minionym tygodniu służby uczestniczyły w niecodziennej akcji. Wszczęto alarm bombowy w jednym z centrów handlowych w Sanoku. Cała akcja zakończyła się szczęśliwie. Zaś żartownisia, który był głównym sprawcą zamieszania, nie minie kara.

ss

01-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)