REKLAMA
REKLAMA

Muzyczne wirtuozerie Aloszy Awdiejewa. Zaproszenie otrzymuje…

W Sanockim Domu Kultury już 15 maja wystąpi Alosza Awdiejew, człowiek-orkiestra, przy którym nie sposób się nudzić. Artysta jest wyjątkową postacią estradową, a przy tym także wybitnym profesorem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Para się także aktorstwem filmowym, pisze felietony, tłumaczy poezję.

Jest Rosjaninem z polskim obywatelstwem, który po raz pierwszy do Krakowa przybył 1967 roku. Jak sam mówi o sobie jest Polakiem z wyboru i przewrotnie dodaje, że to bardziej komfortowo niż być kimkolwiek z przymusu.

Alosza plakat esanok

Urodził się w Stawropolu, na północnym Kaukazie w 1940 r. Już w dzieciństwie zaczął występować publicznie śpiewając wraz z matką na amatorskich koncertach. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Moskwie, gdzie osiadł na stałe i prowadził amatorskie chóry. Później studiował anglistykę na Uniwersytecie Moskiewskim. W tym czasie występował w kabaretach studenckich, w teatrze i uprawiał pantomimę.

Na drugim roku studiów uzyskał stypendium Radia Moskiewskiego i rozpoczął studia na filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tak zaczęła się przygoda z Polską, która z czasem przemieniła się w drogę życia trwającą do dziś.

W Sanockim Domu Kultury Alosza Awdiejew wystąpi 15 maja o godz. 17.00. Zagra z zespołem w składzie: Marek Piątek oraz Kazimierz Adamczyk. Bilety są dostępne w kasie w cenie 50 złotych.
Koncert ALOSZY AWDIEJEWA
15 maja 2016 godz.17.00
cena biletu – 50 zł
Rezerwacja i sprzedaż biletów kasa SDK  tel. 013 46 310 42
Zaproszenie na występ Aloszy Awdiejewa otrzymuje pan Maciej Łuczyński. Gratulujemy!
Dla Czytelników eSanok.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na występ Aloszy Awdiejewa. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać maila zawierającego imię, nazwisko oraz numer telefonu na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule „Alosza Awdiejew w SDK”.

Na maile czekamy do wtorku, 10 maja do godz. 10.00. Zaproszenie otrzyma 21. osoba, która prześle do nas maila. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie w godz. 10.00 – 12.00.

Nie odebranie telefonu powoduje, że wejściówkę otrzymuje kolejna osoba.

Udział bierze wyłącznie jeden mail z danym nazwiskiem.

Udział jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nazwiska zwycięzców na łamach portalu eSanok.pl .
11-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)