REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: „Apostoł Bożego Miłosierdzia”. Weź udział w wyjątkowym konkursie

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku – Filie Dąbrówka i Olchowce – zapraszają do udziału w 11. edycji Konkursu Papieskiego „Apostoł Bożego Miłosierdzia”. Konkurs organizowany jest w 11. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II

i na pamiątkę 2. rocznicy kanonizacji Papieża Polaka, także Honorowego Obywatela Miasta Sanoka.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Bolesław Szybist, prezes Firmy “Herb”. Do konkursu zapraszamy – przedszkolaki (Oddziały „0”), uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, podopiecznych placówek szkolno-opiekunczych i terapeutycznych, oraz dorosłych mieszkańców Sanoka i okolic.

Zadanie konkursowe polega na (temat do wyboru):

1. Wykonaniu pracy plastycznej – laurki dla Papieża (różnymi technikami plastycznymi, format nie większy niż A4) lub kwiatów z bibuły, witraży, itp.

2. Rozwiązaniu guizu z wiedzy o św. Janie Pawle II i św. Faustynie, który można pobrać u organizatora konkursu lub ze strony internetowej biblioteki.

Rozwiązane quizy i prace plastyczne należy składać do dnia 6 maja br. Quizy i prace plastyczne powinny zawierać informacje o uczestniku konkursu (imię i nazwisko, adres szkoły lub placówki szkolno-opiekuńczej, imię i nazwisko opiekuna).

Uroczysty finał konkursu, z wręczeniem nagród za prace plastyczne i losowaniem nagród za prawidłowo rozwiązany quiz, połączony z imprezami towarzyszącymi odbędzie się 17 maja br. w Sali Koncertowej PSM w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

konkurs_papieski_2016-1materiały nadesłane

07-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)