REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: „Apostoł Bożego Miłosierdzia”. Weź udział w wyjątkowym konkursie

SANOK / PODKARPACIE. Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku – Filie Dąbrówka i Olchowce – zapraszają do udziału w 11. edycji Konkursu Papieskiego „Apostoł Bożego Miłosierdzia”. Konkurs organizowany jest w 11. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II

i na pamiątkę 2. rocznicy kanonizacji Papieża Polaka, także Honorowego Obywatela Miasta Sanoka.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Bolesław Szybist, prezes Firmy “Herb”. Do konkursu zapraszamy – przedszkolaki (Oddziały „0”), uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, podopiecznych placówek szkolno-opiekunczych i terapeutycznych, oraz dorosłych mieszkańców Sanoka i okolic.

Zadanie konkursowe polega na (temat do wyboru):

1. Wykonaniu pracy plastycznej – laurki dla Papieża (różnymi technikami plastycznymi, format nie większy niż A4) lub kwiatów z bibuły, witraży, itp.

2. Rozwiązaniu guizu z wiedzy o św. Janie Pawle II i św. Faustynie, który można pobrać u organizatora konkursu lub ze strony internetowej biblioteki.

Rozwiązane quizy i prace plastyczne należy składać do dnia 6 maja br. Quizy i prace plastyczne powinny zawierać informacje o uczestniku konkursu (imię i nazwisko, adres szkoły lub placówki szkolno-opiekuńczej, imię i nazwisko opiekuna).

Uroczysty finał konkursu, z wręczeniem nagród za prace plastyczne i losowaniem nagród za prawidłowo rozwiązany quiz, połączony z imprezami towarzyszącymi odbędzie się 17 maja br. w Sali Koncertowej PSM w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

konkurs_papieski_2016-1materiały nadesłane

07-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)