REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Jubileuszowy X Kermesz Karpackich Smaków

GMINA SANOK/ PODKARPACIE. Wielkimi krokami zbliża się X Kermesz Karpackich Smaków organizowany przez Gminę Sanok. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Sanok jak i okolicznych miejscowości oraz goszczących w naszym regionie turystów. Imprezę zaplanowano na 14 sierpnia na rynku w Mrzygłodzie.

Kermesz Karpackich Smaków na stałe wpisał się w kalendarz imprez sanockiej ziemi. Impreza ma na celu promowanie różnych form muzycznych regionu Karpat, a także swojskiego jadła oraz rzemiosła artystycznego.

1

Podczas tegorocznego Kermeszu na scenie wystąpią takie zespoły jak: Ale Cantare (Płoskie, Gmina Zamość), Kapela folkowa Góralska Hora, Forever Young (Strachocina, Gmina Sanok), Credo, Kapela Biesiada (Gmina Sanok), Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pakoszówce. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy.

źródło: YouTube.com Poparzeni Kawą Trzy Oficjalny kanał zespołu

e09bf511-6075-4319-b480-f6963980e323

20e6544f-a33d-436a-8b3f-f9eca16d510c

Kermesz to nie tylko muzyka i niepowtarzalna atmosfera, ale także regionalne potrawy i inne specjały przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Tradycyjnie nie zabraknie wielu atrakcji, w tym także dla najmłodszych. Każdy znajdzie coś dla siebie, od wspaniałych smakołyków po niezwykłą muzykę, wielobarwne stroje oraz nietuzinkowe prace naszych rękodzielników.

Zachęcamy lokalnych artystów rękodzielników, którzy pragną zaprezentować swój dorobek artystyczny (ikona, rzeźba, malarstwo, koronka, haft, wiklina, słoma, garncarstwo, itp.) do wzięcia udziału w imprezie. Zgłoszenie chęci zaprezentowania dorobku można zgłaszać do 10 sierpnia 2016r.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 506 389 484.

materiały nadesłane

02-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)