REKLAMA
REKLAMA

OLSZANICA: Samochód wypadł z drogi i dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

LESKO24.PL / PODKARPACIE. W nocy przed godziną 3.00 w Olszanicy osobówka wypadła z drogi i dachowała w przydrożnym rowie. Ranne zostały dwie osoby. Jedna z nich nieprzytomną przewieziono do leskiego szpitala.

Jak poinformował bryg. Jacek Dydek, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Lesku, do zdarzenia doszło na drodze w Olszanicy. Samochód osobowy wypadł z jezdni i dachował. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Jedną z nich nieprzytomną przewieziono do leskiego szpitala.

olszanica 2

olsznaica1

foto: KP PSP Lesko 


Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Olszanicy w powiecie leskim, na drodze krajowej nr 84 (relacji Lesko – Ustrzyki Dolne). W zdarzeniu brał udział jeden pojazd, dwie osoby doznały obrażeń. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy około godz. 2.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód marki Volkswagen Passat najprawdopodobniej na zakręcie wpadł w poślizg, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. W samochodzie podróżowały dwie osoby, 47-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta – mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego. Oboje trafili do szpitala, obrażenia mężczyzny są poważne.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady. Od uczestników pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku oraz to kto kierował samochodem.

303-119620

303-119619

KPP Lesko

23-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)