REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Odnawialne źródła energii. Przedłużony nabór wniosków!

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Przedłużono nabór wniosków od mieszkańców w ramach projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii planowanych do realizacji przez gminę Zagórz.


Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz informuje, że do dnia 5 stycznia 2017 r. będą przyjmowane wnioski, obejmujące: deklarację udziału w projekcie, oświadczenia – kryteria rekrutacji, oraz ankiety na dofinansowanie zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkalnych, obejmujących:

  • kolektory słoneczne
  • panele fotowoltaiczne
  • pompy ciepła
  • kotły na biomasę.

solary1

Wypełnione dokumenty należy złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu (parter), w nieprzekraczalnym terminie do 05 stycznia 2017r. (osobiście lub za pośrednictwem poczty – decyduje data wpływu do Urzędu). Osoby, które złożą deklaracje po tym terminie nie będą brały udziału w projekcie.

Dokumenty dostępne są na stronie internetowej Gminy Zagórz – www.zagorz.pl / baner: ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII W GMINIE ZAGÓRZ/ lub w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu przy ul. 3 Maja 2 ( parter – Kancelaria Ogólna ).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Sprawy organizacyjne:
Małgorzata Ząbkiewicz
Urząd Miasta I Gminy
w Zagórzu
ul. 3 Maja 2, 38-540 Zagórz
tel. (13) 46 22062 wew. 66
e-mail: mzabkiewicz@zagorz.pl

Sprawy techniczne instalacji OZE:
inż. Grzegorz Lubas
PRO IN TECH
35-103 Rzeszów, ul. Strzelnicza 20/2
tel.: 694 479 354
e-mail: prointech@poczta.fm

materiały nadesłane

23-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook