REKLAMA
REKLAMA
Guardia

PIŁKARSKI WEEKEND: Punkt Cosmosu, trzy oczka Stali. Osława Zagórz z kompletem zwycięstw

PIŁKA NOŻNA: Remis Cosmosu Nowotaniec w III lidze, zwycięstwo LKS-u Pisarowce w IV lidze, wygrana Ekoballu Stali w okręgówce. To piłkarskie wydarzenia kolejki. Dla kibiców piłki nożnej mamy również skrót spotkania Resovii z Karpatami Krosno. Ciekawie jest w klasie „C”. Osława Zagórz przewodzi w tabeli z kompletem 5 zwycięstw.

III liga, grupa IV – 10. kolejka:

Cosmos Nowotaniec – Avia Świdnik 1:1 (0:0) – skrót meczu
1:0 Wołodymyr Pidwirnyj 83`
1:1 Robert Kazubski 88`

Resovia – Karpaty Krosno 2:1 – skrót meczu

JKS 1909 Jarosław – Unia Tarnów 1:0
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4:1
Spartakus Daleszyce – MKS Trzebinia/Siersza 1:5
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów 1:0
Wierna Małogoszcz – Podlasie Biała Podlaska 0:2
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ 28 września, 17:30
Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski


IV liga podkarpacka – 10. kolejka:

Stal Nowa Dęba – LKS Pisarowce 1:2 (0:1)
0:1 Karol Adamiak 21` (k)
0:2 Konrad Kozioł 60`
1:2 Kamil Serafin 67`

Błękitni Ropczyce – Izolator Boguchwała 2:1
Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 0:1
Piast Tuczempy – Start Pruchnik 2:0
KS Wiązownica -Orzeł Przeworsk 0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko 2:0
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1:0
Czarni 1910 Jasło – Rzemieślnik Pilzno 0:3
Stal Gorzyce – Sokół Sieniawa 0:1


Klasa okręgowa / Krosno – 7. kolejka:

Ekoball Sanok – Przełom Besko 3:0 – skrót meczu
1:0 Mateusz Kuzio 30`
2:0 Jakub Ząbkiewicz 49`
3:0 Konrad Kaczmarski 88`

Nafta Jedlicze – Gaudium Łężyny 4:1
Kotwica Korczyna – LKS Skołyszyn 5:0
Zamczysko Mrukowa – LKS Długie 1:2
Szarotka Uherce – Partyzant Targowiska 1:1
Iwonka Iwonicz – Markiewicza Krosno 0:3
Iskra Przysietnica – Grabowianka Grabówka 1:3
Przełęcz Dukla – Górnik Strachocina 3:0


Klasa A / Krosno 1 – 7. kolejka:

Sanovia Lesko – Victoria Pakoszówka 0:2
LKS Tarnawa – Lotniarz Bezmiechowa 2:6
Start Rymanów – Wisłok Sieniawa 1:0
Jawornik Czarna – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:2
Orzeł Bażanówka – Bukowianka Bukowsko 1:0
Płomień Zmiennica – lks Zarszyn 4:1
Błękitni Jasienica Rosielna – LKS Haczów 3:0
Iskra Iskrzynia – Cisy Jabłonica Polska 5:3


Klasa B / Krosno 1 – 7. kolejka:

LKS II Pisarowce – Pionier Średnia Wieś 2:1
LKS Odrzechowa – LKS Olszanica 6:0
Juventus Poraż – LKS Czaszyn 3:0
Nelson Polańczyk – Drzewiarz Rzepedź 3:4
Szarotka Nowosielce – LKS Izdebki 2:0
Orkan Markowce – LKS Płowce/Stróże Małe 2:1
Orion Pielnia – Brzozovia Brzozów 0:2


Klasa C / Krosno 1 – 7. kolejka:

Zalew Myczkowce – Remix Niebieszczany 1:3
LKS Górzanka – Krokus Ropienka 5:2
ULKS Czerteż – Bieszczady Jankowce 1:5
LKS Tyrawa Wołoska – Osława Zagórz 0:2


Klasa C / Krosno 2 – 7. kolejka:

LKS Golcowa – Pogórze Srogów Górny 1:1
LKS Hłudno – Sokół Domaradz 2:0
Górnik Grabownica Starzeńska – Victoria Niebocko 1:3
LKS Głębokie – LKS Wzdów 2:3
Zryw Dydnia – Jutrzenka Jaćmierz 1:3
Pauza: Orły Jabłonka

red.
foto nagłówek: Tomasz Sowa

26-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)