REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy gimnazjaliści po egzaminach. „Matma była sporym zaskoczeniem” (SONDA)

SANOK / PODKARPACIE. Zakończyły się egzaminy gimnazjalne. Dzisiaj uczniowie zmagali się z ostatnią ich częścią, czyli z językiem angielskim. Jakie są ich wrażenia, co sprawiło im najwięcej trudności, a co było najprostsze zapytaliśmy uczniów z Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum nr 1 w Sanoku.

MartaMarta, G2
Nie było aż tak źle, pytania nie były bardzo trudne, ale wszystko okaże się 17 czerwca, jak będą wyniki. Chociaż najwięcej kłopotu sprawiła mi rozszerzona część z angielskiego oraz historia. Dla odmiany z matematyki zadania zamknięte były dosyć łatwe, otwarte też nie były bardzo trudne, do rozwiązania. Mam nadzieje, że będzie dobrze.

AlaOla, G2
Przez te trzy dni najczęściej pierwsza część była trudniejsza. Historia była trudniejsza od polskiego, część przyrodnicza od matematyki, a dzisiaj nawet podstawa z angielskiego sprawiała więcej kłopotu niż rozszerzenie. W tym roku matematyka dobrze poszła i z niej jestem bardzo zadowolona.

RafałRafał, G2
W sumie testy poszły mi bardzo dobrze. Niektóre zadania były naprawdę wymagające. Moim zdaniem najtrudniejsza była jednak chemia, część przyrodnicza w pewnym sensie mnie zaskoczyła. Za to angielski był dosyć prosty, przynajmniej w moim odczuciu. Natomiast historia głównie opierała się na klasie trzeciej, więc też nie było zbyt dużego problemu. Jeśli chodzi  o matematykę było jedno zadanie, gdzie były problemy z uzasadnieniem, ale tam znalazło się odpowiednie rozwiązanie. Uważam, że wszystkie testy były na równym poziomie.

MiłoszMiłosz, G1
Testy były w miarę proste, tylko część przyrodnicza była dosyć skomplikowana. Matma była sporym zaskoczeniem, okazała się prostsza niż myślałem. Jeśli chodzi o angielski chodzę do klasy językowej dlatego dla mnie wszystko było dosyć łatwe, chociaż niektóre nagrania okazały się trochę niewyraźne, co utrudniało wyłapanie wszystkich szczegółów.

JustynaJustyna, G2
Poszło mi całkiem dobrze. Zdecydowanie historia była najtrudniejsza, a najłatwiejsze testy przyrodnicze i matematyka. Jestem przekonana, że dostane się do wymarzonej szkoły.

 

SaraSara, G1
Muszę przyznać, że średnio mi poszło. Najtrudniejsza była część przyrodnicza i matematyka. Zrobiłam kilka prostych błędów, to chyba wynik dużego stresu. Na angielskim siedziałam w pierwszej ławce, także wszystko świetnie słyszałam, zobaczymy jak mi poszło.

KrystianKrystian, G2
Ogólnie jestem zadowolony. Najwięcej kłopotu sprawiła mi matematyka, ale myślę, że wyniki wystarczą, aby dostać się do szkoły, którą wybrałem.

1

20-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)